Kolejna stacja Lotos dołączyła do sieci

W połowie lutego br. pracę w sieci gdańskiego operatora rozpoczął kolejny obiekt. Jest zlokalizowany w Zielonej Górze przy ul. Dworcowej 2A. To już szesnasta placówka sieci w woj. lubuskim.

Stacja Lotos SF243 w Zielonej Górze została zaprojektowana w standardzie premium. Na nowo otwartej stacji mogą zatankować: Eu 95, Eu 98 Dynamic, ON, ON Dynamic, LPG.

Dodatkowo stacja została wyposażona w myjnię, kompresor i odkurzacz. Klienci zainteresowani towarami pozapaliwowymi mogą skorzystać z bogatej oferty sklepu convenience oraz z konceptu kawiarniano-gastronomicznego Cafe Punkt. Z myślą o podróżujących z małymi dziećmi na stacji zamontowano również przewijak.

Lotos to  sieć blisko 500 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. Lotos, jako sprzedawca detaliczny i hurtowy, zaopatruje w paliwa blisko 1/3 polskiego rynku. Zajmuje też pozycję drugiego przewoźnika kolejowego w kraju. Lotos to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

Liderzy Rynku – Dostawcy dla Stacji Paliw – RAPORT 2019!
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.