Kolejna stacja Moc Jakość Zysk otwarta

Udostępnij artykuł
Pod marką należącą do Grupy Pieprzyk, właściciela jednej z największych prywatnych i niezależnych sieci stacji w Polsce, został otwarty kolejny obiekt, tym razem w Opolu. To już 74 placówka należąca do sieci.

Nowa stacja Moc Jakość Zysk została otwarta przy ul. Światowida 7 w Opolu, w woj. opolskim. Stacja oferuje sprzedaż oleju napędowego, benzyny bezołowiowej Pb95 oraz gazu LPG (według zapewnień właściciela po bardzo atrakcyjnych – najtańszych w okolicy – cenach).

W przystacyjnym sklepie klienci poza tradycyjnymi artykułami FMCG i Convenience mogą zaopatrzyć się także w produkty Grupy Pieprzyk takie, jak świeże warzywa, owoce oraz naturalne soki owocowe.

Ze względu na bliskie sąsiedztwo m.in. firm logistycznych na sklepowych półkach znalazła się szeroka gama produktów spożywczych oraz akcesoriów samochodowych.

Grupa Pieprzyk to spółki działające od 1989 roku w Polsce i Niemczech, w następujących branżach: paliwowo-energetycznej, rolniczej, hotelowej, restauracyjnej, przemysłowej (obróbka metali, obróbka drewna), motoryzacyjnej oraz reklamowej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.11.2018
Aktualizacja: 13.11.2018