Kolejna stacja Moya express w Szczecinie

Udostępnij artykuł

W Szczecinie otwarto już czwartą samoobsługową stację Moya express. Punkt mieści się na terenie centrum handlowego, przy ul. Milczańskiej 31F. Oferuje wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach.

MOYA express Szczecin

W stolicy województwa zachodniopomorskiego Moya ma już siedem stacji paliw. Cztery z nich to obiekty samoobsługowe, a trzy tradycyjne – z przystacyjnym sklepem i konceptem gastronomiczno-kawiarnianym Caffe Moya. Nowa stacja znajduje się w bardzo korzystnym miejscu, zarówno dla mieszkańców Szczecina, jak i przejeżdżających tranzytem (DK 13).

Moya express

Moya express to nowoczesne, samoobsługowe stacje paliw, należące do ogólnopolskiej sieci zarządzanej przez firmę Anwim. Klienci mogą zakupić tutaj w atrakcyjnych cenach benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony olej napędowy. Ponadto, zapisując się na newsletter Moya express, klienci uzyskują dodatkowe rabaty od cen wyświetlanych na pylonie. W całej Polsce funkcjonuje już 37 samoobsługowych obiektów w niebiesko-białych barwach.

Prosty i intuicyjny w obsłudze system pozwala samodzielnie i komfortowo zatankować oraz rozliczyć się na stacjach Moya express. Podobnie jak na pozostałych stacjach tego typu, płatność za paliwo odbywa się gotówką, kartą płatniczą, kartą Moya Firma, bądź innymi kartami flotowymi, które akceptuje sieć Moya. Stacje samoobsługowe są popularną alternatywą dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki braku tradycyjnej obsługi ceny paliw są niższe, a poziom bezpieczeństwa znacznie wyższy, co w czasach pandemii COVID-19 ma szczególne znaczenie.

Źródło: Moya

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2022
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

LRDSP Raport okladka x

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.