Kolejni partnerzy dołączają do sieci Moya

Udostępnij artykuł

Sieć Moya wzbogaciła się o dwie kolejne stacje paliw. Są to punkty w Kłobucku (woj. śląskie) oraz w Woli Filipowskiej (woj. małopolskie). Stacje skupiają się przede wszystkim na obsłudze klientów lokalnych. Oba obiekty działają w modelu franczyzowym.

Moya Klobuck

Kłobuck

Stacja w Kłobucku mieści się przy drodze powiatowej łączącej Kłobuck z pobliską miejscowością Kamyk. Kierowcy mogą tu zatankować benzynę 95, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. Szybki wlew diesla zapewnia klientom możliwość efektywnego uzupełnienia baków o większych pojemnościach (samochody ciężarowe, autobusy czy pojazdy rolnicze). Użytkownicy nowoczesnych aut z silnikami wysokoprężnymi mogą skorzystać z płynu AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora. Dodatkowo, na stacji paliw w Kłobucku działa Paczkomat InPost oraz kolektura Lotto.

Wola Filipowska

Stacja paliw w Woli Filipowskiej mieści się przy drodze krajowej 79 relacji Kraków – Trzebinia. Obiekt bardzo dobrze wyposażono. Oprócz paliw (benzyna 95, 98, olej napędowy, LPG), na kierowców czekają kompresor, odkurzacz i myjnia ręczna. Truckerzy mogą skorzystać z pobliskiego parkingu, a także szybkich wlewów diesla i dystrybutora płynu AdBlue.

Oferta Moya

Obie stacje wyposażono w sklepy wielobranżowe, których asortyment jest bardzo bogaty. Można tu zrobić zakupy zarówno na drogę, jak i do domu. W Caffe Moya z kolei można napić się dobrej kawy w wielu wariantach. Można tam również zjeść np. hot doga, zapiekanki, kanapki, produkty na słodko i wiele innych smacznych produktów.

Źródło: Anwim / Moya

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2022
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

LRDSP Raport okladka x

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.