Kolejny obiekt Moya – najszybciej rozwijającej się sieci w Polsce

Stacja paliw przy ul. Przemysłowej 2D w Bytowie jest już 262. obiektem sieci Moya. Spółka Anwim nie zwalnia tempa i konsekwentnie zwiększa liczbę punktów Moya na mapie Polski. Placówka w Bytowie spełnia najwyższe europejskie standardy obowiązujące wśród nowoczesnych i przyjaznych klientom stacji paliw.

Bytów jest pięknym miastem położonym w województwie pomorskim na skraju Borów Tucholskich. Charakteryzuje się wspaniałymi walorami turystycznymi – leży wśród przepastnych lasów i pięknych jezior Pojezierza Bytowskiego. Jednak nie tylko przyroda sprawia, że to miasto jest atrakcyjnym celem dla podróżnych. Są tu też ciekawe zabytki z imponującym zamkiem krzyżackim z XV wieku na czele.

Właśnie w Bytowie została ulokowana kolejna stacja sieci Moya. Czynny przez całą dobę obiekt oferuje najwyższej jakości paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, a dla najbardziej wymagających kierowców uszlachetniony ON Moya Power. Na terenie obiektu znajduje się nowoczesna myjnia, kompresor i odkurzacz, dzięki którym zmotoryzowani mogą zadbać o swoje auta. Stacja została przystosowana do obsługi samochodów ciężarowych – oferuje komfortowy podjazd dla tirów, dystrybutor HSD i płyn AdBlue.

Na wszystkich klientów, także niezmotoryzowanych, czeka bistro Caffe Moya, a w nim aromatyczna kawa w wielu wariantach, chrupiące hot dogi, pyszne zapiekanki, desery i wiele innych. W świetnie zaopatrzonym sklepie można zrobić codzienne zakupy, także w niedziele niehandlowe, ponieważ obiekt jest czynny 24/7. Strudzeni turyści i inni podróżni mogą skorzystać z pokojów gościnnych w pobliskim motelu.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.