Kolejny partner dołączył do BP

W dniu 24 października br. rozpoczęła działalność nowa stacja partnerska BP Chodzież, zlokalizowana pod adresem Jagiełły 6, Chodzież 64-800, w województwie wielkopolskim.

Partnerska stacja BP Chodzież posiada w swojej ofercie: trzy dystrybutory wieloproduktowe, stanowisko tankowania LPG, dystrybutor szybkiego nalewu diesla (HSD), kawiarenkę w formacie Wild Bean Cafe.

Obecnie sieć BP liczy 539 stacji, w tym 244 stacje partnerskie i blisko 50 lokalizacji przy autostradach i drogach ekspresowych.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Firma BP jest obecna w Polsce od ponad 25 lat i znajduje się wśród 25 najlepszych pracodawców, jest wiceliderem na polskim rynku z marką Aral i Castrol, działa też spółka JV Lotos – Air BP.

Wszystkie stacje BP w Polsce oferują tylko bezołowiowe benzyny, w tym wprowadzone w kwietniu 2016 r. najlepsze jak dotąd paliwa usuwające zanieczyszczenia z silnika: paliwa BP Ultimate z technologią Active oraz paliwa regularne z technologią Active. W większości obiektów działają kawiarenki Wild Bean Cafe.

Firma BP zatrudnia ponad 4000 pracowników i kolejne 4000 poprzez stacje partnerskie, zainwestowała 5,5 miliarda złotych w Polsce i wpłaciła 15 miliardów złotych do budżetu państwa w VAT, akcyzie i opłacie paliwowej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.