Kolejny partner w sieci Moya

Do ogólnopolskiej sieci Moya dołączyła kolejna stacja paliw – w Wełeczu (woj. świętokrzyskie). Obiekt obsługuje przede wszystkim ruch lokalny i tranzytowy. Stacja oferuje najwyższe standardy obowiązujące na krajowym rynku paliwowym – świetnej jakości paliwa, dobrze zaopatrzony sklep oraz koncept gastronomiczny Caffe Moya, w którym można napić się aromatycznej kawy i zjeść hot doga lub zapiekankę.

Stacja w Wełeczu położona jest przy drodze wojewódzkiej 767 relacji Pińczów-Busko Zdrój. Oferuje wszystkie rodzaje paliwa, a klienci mogą zrobić zakupy w dobrze zaopatrzonym sklepie oraz napić się kawy i zjeść ciepły posiłek w Caffe Moya. Ponadto stacja w Wełeczu jest dobrze przystosowana do obsługi samochodów ciężarowych – dla kierowców dostępny jest stanowisko szybkiego diesla, płyn AdBlue z dystrybutora oraz parking dla samochodów ciężarowych. Stacja czynna jest całą dobę.

Wełecz znajduje się nieopodal Nadnidziańskiego Parku Krajobrazowego. Przez wieś przechodzi niebieski szlak turystyczny z Pińczowa do Wiślicy. Miejscowość położona jest w bezpośredniej bliskości ze znanym uzdrowiskiem Busko-Zdrój. Przejeżdżając przez Wełecz warto zatrzymać się przy jednym z najsłynniejszych pomników przyrody w województwie świętokrzyskiej – okazałej sosny pospolitej o niepospolitym wyglądzie, przypominającej pająka. Pień sosny rozpoczyna się około trzech metrów ponad ziemią, całość utrzymuje się na kilkunastu korzeniach, pod którymi można swobodnie chodzić. Po takich wrażeniach turystycznych pyszna kawa i przekąski na stacji paliw Moya w Wełeczu są jak najbardziej wskazane!

– Kontynuujemy rozwój sieci stacji paliw Moya. Mamy już więcej niż 250 obiektów, które zlokalizowane są na terenie całej Polski – zarówno w mniejszych miejscowościach, przy drogach lokalnych, jak i w dużych miastach, przy drogach krajowych i szybkiego ruchu. W ten sposób realizujemy naszą strategię, która zakłada, że do końca 2023 r. naszych stacji w całej Polsce będzie minimum 350 – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych, członek zarządu w Anwim.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.