Kolejny przetarg Lotos Paliwa

Udostępnij artykuł
Spółka opublikowała zapytanie ofertowe dotyczące wyboru firmy świadczącej usługi w zakresie serwisowania i remontów urządzeń chłodniczych na stacjach Lotos.

Według założeń realizacja usługi miałaby się rozpocząć w pierwszym kwartale 2019 roku i trwałaby ok. 36 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Zadaniem wybranych firm będzie w pierwszej kolejności wykonanie szczegółowej inwentaryzacji istniejących urządzeń, coroczne wykonywanie przeglądów serwisowych, bieżące naprawy oraz remonty kapitalne. Ponadto raz w roku firma przedstawi zestawienie wymienionych w urządzeniach czynników chłodniczych.

Wykaz urządzeń chłodniczych podlegających przetargowi (będących własnością Lotos Paliwa):

– komory chłodnicze, szafy chłodnicze – witryny z agregatami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
– chłodziarki oraz zamrażarki.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Przetarg nie dotyczy urządzeń chłodniczych znajdujących się w barach oraz dostarczanych bezpośrednio przez dystrybutorów produktów np. lody, napoje itd., których właścicielem nie jest spółka Lotos Paliwa.

Z wybranym w drodze postępowania oferentem zostanie podpisana umowa ramowa, natomiast poszczególne realizacje będą zamawiane na podstawie zleceń jednostkowych. Umowa ramowa nie będzie zobowiązywała Lotos Paliwa do wystawiania zleceń oferentom.

Za pośrednictwem platformy przetargowej Grupy Lotos zainteresowane firmy do 23.11.2018, do godz. 12.00 mogą zadawać pytania odnośnie prowadzonego postępowania. Oferty będą przyjmowane do 30.11.2018, do godz. 12.00.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.11.2018
Aktualizacja: 20.11.2018