Krościenko Wyżne również ze stacją Moya

Udostępnij artykuł
W miejscowości Krościenko Wyżne, w woj. podkarpackim, powstała nowa stacja Moya. Obiekt umiejscowiony przy drodze krajowej nr 19, relacji Rzeszów-Barwinek koncentruje się na obsłudze ruchu tranzytowego i lokalnego. Jest to ważny strategicznie punkt nie tylko dla kierowców zmierzających w pobliskie Bieszczady, ale także dla „truckerów”, którzy podróżują w kierunku Słowacji.

Stacja w Krościenku Wyżnym oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy i ON Moya Power, a także LPG. Kosmetykę samochodów zapewniają bezdotykowa myjnia, odkurzacz i kompresor.

Po zabiegach pielęgnacyjnych pojazdów, na stacji można zrelaksować się w wygodnej przestrzeni Caffe Moya. W bistro zarówno podróżni, jak i niezmotoryzowani mogą napić się jednej z kilku rodzajów kawy i zjeść hot doga, zapiekankę lub wiele innych, smacznych produktów, jak świeże kanapki czy słodkie muffinki.

W przypadku konieczności ściągnięcia ostatnich wiadomości e-mail, bądź sprawdzenia najnowszych wiadomości z kraju i ze świata, można połączyć się z darmową siecią WiFi. Przystacyjny sklep zapewnia klientom wszelkie artykuły przydatne w dalszej podróży. Pomaga także uzupełnić braki w domowym zaopatrzeniu w produkty spożywcze. Stacja dostosowana jest do obsługi samochodów ciężarowych. Wyposażona jest w szybki wlew diesla oraz płyn AdBlue.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się warsztat samochodowy, sklep motoryzacyjny i stacja kontroli pojazdów. Obiekt czynny jest przez siedem dni w tygodniu od 5:00 do 23:00, także w niedziele niehandlowe.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.