Krzysztof Łagowski z Grupy Muszkieterów wśród panelistów XXIII Forum Petrotrend® 2024

Udostępnij artykuł

Dyrektor ds. Aliansów i Partnerstw Strategicznych w Grupie Muszkieterów Krzysztof Łagowski weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store i portalu Petrolnet.pl – XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024. Krzysztof Łagowski zabierze głos w panelu “Nowe definicje tradycyjnych doświadczeń w biznesie pozapaliwowym”. Najważniejsze i największe w Polsce spotkanie właścicieli stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomiczno-kawowych oraz kupców z sieci i koncernów odbędzie się 15 kwietnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Krzysztof Lagowski Forum PetroTrend

O Krzysztofie Łagowskim

Krzysztof Łagowski posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał w największych spółkach branży handlowej, paliwowej i konsultingu. W Carrefour Polska kierował siecią 600 franczyzowych sklepów Carrefour Express, odpowiadał też za jej rozwój i budowanie relacji z partnerami biznesowymi. W PKN ORLEN zarządzał siecią 2700 stacji paliw i sklepów convenience O!Shop w Polsce, Czechach i Niemczech, odpowiadał za jej ekspansję rynkową oraz wdrażanie obranej strategii handlowej. K. Łagowski posiada też wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa strategicznego wyniesione z pracy w McKinsey oraz Deloitte, gdzie wspierał firmy w sprzedaży detalicznej oraz FMCG w realizacji strategii wzrostu w Polsce i Europie Środkowej.

Program XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend® 2024:

  • KONFERENCJA – całodzienne dyskusje panelowe oraz prezentacje prowadzone przez ekspertów
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2024 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2024

WWW.FORUMPETROTREND.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store. Również wydawca portali: www.horecanet.pl oraz www.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Przemysław Jaworski
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085
p.jaworski@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 09.02.2024
Aktualizacja: 09.02.2024