Krzysztof Rutkowski moderatorem podczas XXIII Forum PETROTREND® 2024

Udostępnij artykuł

Ekspert i doradca w dziedzinie opłaty paliwowej oraz akcyzy, mecenas Krzysztof Rutkowski z Kancelarii Doradztwa Celnego i Podatkowego Rutkowski i Wspólnicy został moderatorem dyskusji “Co napędzi przyszłość branży – wyzwania wdrożeniowe i technologiczne która odbędzie się podczas XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024. Najważniejsze i największe w Polsce spotkanie właścicieli stacji paliw, inwestorów, kupców i dostawców do stacji, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych odbędzie się 15 kwietnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Krzysztof Rutkowski Forum PetroTrend

O Krzysztofie Rutkowskim

Doświadczony radca prawny i doradca podatkowy. Najlepszy doradca podatkowy w zakresie akcyzy w 2021 i 2019 r. oraz w latach 2015-2016 r. według rankingu Dziennika Gazeta Prawna oraz najlepszy specjalista – lider w zakresie podatku akcyzowego w latach 2015–2018 według Rzeczpospolitej. Krzysztof Rutkowski ma kilkunastoletnie doświadczenie w tematyce akcyzy, opłaty paliwowej i postępowań podatkowych. W latach 2012–2015 był liderem zespołu akcyzowego w PricewaterhouseCoopers. Wcześniej współpracował m.in. z Deloitte i Ernst & Young. Obecnie jest doradcą w zakresie akcyzy i opłaty paliwowej dla największych polskich i zagranicznych podmiotów z branż paliwowej, alkoholowej, energetycznej, tytoniowej, chemicznej i automotive. Członek Prezydium Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan – vice Przewodniczący Grupy Akcyzowej. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych dotyczących akcyzy, opłaty paliwowej i procedury podatkowej oraz prelegent na konferencjach naukowych i branżowych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył również podyplomowe studia o specjalizacji podatkowej na Uniwersytecie Warszawskim.

Program XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend® 2024:

  • KONFERENCJA – całodzienne dyskusje panelowe oraz prezentacje prowadzone przez ekspertów
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2024 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2024

WWW.FORUMPETROTREND.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store. Również wydawca portali: www.horecanet.pl oraz www.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Przemysław Jaworski
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085
p.jaworski@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.02.2024
Aktualizacja: 13.02.2024