Leszek Wiwała panelistą jubileuszowego XX Forum PetroTrend 2020

Udostępnij artykuł
Prezes-Dyrektor Generalny Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego weźmie udział w dyskusji pt.: „Ewolucja formatów – trendy, kierunki, alternatywy”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomiczno-kawowych oraz kupców i dostawców odbędzie się już 16 marca w Warsaw Marriott Hotel.

Leszek Wiwała od czerwca 2019 r. pełni funkcję prezesa-dyrektora Generalnego Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego. Z wykształcenia jest prawnikiem, ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego. Przez ponad 14 lat działał w branży spirytusowej. W latach 2009-2018 był prezesem zarządu Związku Pracodawców Polskiego Przemysłu Spirytusowego. W latach 2009-2011 był wiceprzewodniczącym spiritsEurope w Brukseli.

Przez kilkanaście lat angażował się w rozwój społecznej odpowiedzialności biznesu. Prowadził m.in. szereg kampanii społecznych: „Piłeś? Nie jedź!”, „Lepszy start dla Twojego dziecka”, „Stop nielegalnemu alkoholowi” oraz uczestniczył w międzynarodowych projektach mających na celu ograniczanie „szarej strefy” we współpracy m.in. z International Center for Alcohol Policy oraz ONZ Global Compact. W 2013 r. otrzymał srebrną odznakę „Zasłużony dla Służby Celnej”.

Jest autorem książki „Od gorzałki do wódki. Zarys historii polskiej wódki” (2010) oraz kilkudziesięciu artykułów w czasopismach branżowych (np. „Bimbrownictwo – wczoraj i dziś”, PFIOW z 2010 r., „Pędzić za zyskiem”, Agro Przemysł z 2014 r.).

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIX FORUM PETROTREND 2019

Organizator – redakcja czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w jubileuszowej, dwudziestej edycji najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw, któremu towarzyszy dziewiąta edycja bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – STACJA BENZYNOWA ROKU 2020 oraz trzecia edycja konkursu dla dostawców – SUPPLIER OF THE YEAR 2020.

W PROGRAMIE WYDARZENIA:
rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Stacja Benzynowa Roku 2020 oraz Supplier of the Year 2020.
To wszystko odbędzie się 16 marca w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee; portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Edwin Kaniuk
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.