Letnia nowość od Mentos

Udostępnij artykuł
W ofercie firmy producenta pojawiła się nowość – cukierki do żucia Mentos This or That. Mają owocowy smak z delikatnym aromatem orzeźwiającej mięty.

Zainspirowani sukcesem Mentos Say Hello po raz kolejny zachęcamy konsumentów do wspólnej zabawy. Wakacyjna propozycja od Mentos cukierki do żucia This or That o smaku Tutti Frutti to nie tylko pyszna przekąska, ale jednocześnie także zaproszenie do rozmowy i poznawania nowych osób w nietypowy sposób – mówi Michał Bonecki, Consumer Marketing Manager Perfetti Van Melle Polska.

Cukierki This or That to ciekawa gra również dla już istniejących znajomości – pozwala ona lepiej się poznać i dowiedzieć się, co lubią znajomi lub najbliższa rodzina. A co tym razem znajdziemy na cukierkach Mentos?

Każda drażetka zawiera nadruk z jednym pytaniem, np. „rower, czy samochód?”, „kot, czy pies?”, które pozwoli rozpocząć luźną pogawędkę i poznać się lepiej. Przygotowaliśmy 35 unikalnych wariantów, dzięki czemu tematów z pewnością nie zabraknie. Kuszące owocowym smakiem cukierki dostępne są w wygodnej rolce, dlatego możemy je mieć zawsze pod ręką i podzielić się nimi z nowo poznanymi znajomymi  – dodaje Bonecki.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 28.07.2020
Aktualizacja: 28.07.2020