Letnia promocja “Ale rabat” na stacjach Amic Energy już od 30 czerwca

Udostępnij artykuł

Wraz z rozpoczęciem sezonu letnio-wakacyjnego sieć stacji Amic Energy przygotowała specjalną promocję “Ale rabat!”, podczas której klienci będą mogli otrzymać rabat na paliwo nawet do -35 gr/l.

amic energy stacja

Promocja startuje już 30 czerwca. W cenie promocyjnej uczestnik będzie mógł zatankować maksymalnie 70 litrów dowolnego paliwa podczas jednej transakcji dowolnego dnia, raz w tygodniu, przez cały okres promocji.


Z promocji będą mogli skorzystać wszyscy posiadacze zarejestrowanej karty lojalnościowej Amic Club i wirtualnej karty dostępnej w aplikacji Amic Energy PL. Rabat będzie przyznawany również tym klientom, którzy postanowią dołączyć do programu w tym samym dniu przed zapłaceniem za paliwo. Oferta nie dotyczy posiadaczy kart flotowych.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst


Oferta powstała specjalnie z myślą o wakacyjnych podróżach i obowiązuje na stacjach Amic Energy w Polsce. Dzięki skorzystaniu z tej promocji klienci będą mogli zaoszczędzić na tankowaniu nawet ponad 120 zł w miesiącu i cieszyć się latem w pełni. Promocja będzie obowiązywać do 31 sierpnia 2023 roku. O szczegółach promocji sieć poinformuje w dzień uruchomienia akcji.

źródło: Amic Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 23.06.2023
Aktualizacja: 23.06.2023