Marcin Jaczyński z Shell Polska wśród panelistów XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024

Udostępnij artykuł

Dyrektor biznesu pozapaliwowego w Shell Mobility Polska Marcin Jaczyński weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store i portalu Petrolnet.pl – XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024. Marcin Jaczyński zabierze głos w panelu „Nowe definicje tradycyjnych doświadczeń w biznesie pozapaliwowym. Najważniejsze i największe w Polsce spotkanie właścicieli stacji paliw, inwestorów, kupców i dostawców do stacji, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych odbędzie się 15 kwietnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Marcin Jaczynski Forum PetroTrend

O Marcinie Jaczyńskim

Współpracuje z Shell Mobility Polska od trzech lat, w tym od niemal dwóch odpowiada za strategię i sprzedaż biznesu pozapaliwowego. Posiada wieloletnie doświadczenie managerskie w branżach REATAIL oraz HORECA. Większość swojej kariery spędził przewodząc działom operacyjnym, co pozwoliło mu lepiej zrozumieć procesy funkcjonujące w zespołach sprzedażowych, oraz w budowaniu relacji i spełnianiu potrzeb klientów. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej oraz ukończył międzynarodowe studia MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Program XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend® 2024:

  • KONFERENCJA – całodzienne dyskusje panelowe oraz prezentacje prowadzone przez ekspertów
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2024 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2024

WWW.FORUMPETROTREND.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store. Również wydawca portali: www.horecanet.pl oraz www.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Przemysław Jaworski
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085
p.jaworski@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.03.2024
Aktualizacja: 21.03.2024