Mark Wohltmann, dyrektor NACS Global prelegentem XXIII Forum PetroTrend® 2024

Udostępnij artykuł

Dyrektor NACS Global, jedynej globalnej organizacji branżowej zajmującej się convenience & fuel retailing, weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store i portalu Petrolnet.pl – XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024. Mark Wohltmann przedstawi prezentację dotyczącą światowych trendów non-fuel przed panelem dyskusyjnym “Nowe definicje tradycyjnych doświadczeń w biznesie pozapaliwowym”. Najważniejsze i największe w Polsce spotkanie właścicieli stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomiczno-kawowych oraz kupców z sieci i koncernów odbędzie się 15 kwietnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Mark Wohltmann Forum PetroTrend

Mark Wohltmann

Na swoim obecnym stanowisku Mark Wohltmann jest odpowiedzialny za strategiczny rozwój NACS Global. NACS to ekskluzywna, ogólnoświatowa sieć przedsiębiorstw z branży convenience retailing, wspierająca działalność jej członków oraz rozwój ich karier.

Mark ma ponad 20-letnie doświadczenie w badaniach rynku i konsultingu, ze szczególnym uwzględnieniem branży FMCG oraz handlu detalicznego. Przed dołączeniem do NACS pod koniec 2016 roku Mark pracował w dziale Strategic Product Development w firmie Nielsen Company w Europie. Opracowywał rozwiązania dla klientów z branży Convenience Retail, HoReCa, eCommerce i Tobacco. Wcześniej Mark współpracował z firmą USP Market Intelligence, tworząc największy w Niemczech panel sprzedawców detalicznych. Współpracował także z Pmicombera and Advantage Smollan opracowując strategie marketingowe i sprzedażowe dla firm z branży FMCG, wchodzących na rynek detaliczny.

Mark rozpoczął swoją karierę w branży reklamowej, koncentrując się na marketingu handlowym i reklamie sprzedaży w impulsowych kanałach sprzedaży detalicznej, współpracując z Dorland w Berlinie oraz z Grey i BBDO w Duesseldorfie, a następnie studiując administrację biznesową na Uniwersytecie w Siegen i szkoląc się w zakresie doradztwa reklamowego.

NACS

Jedyna globalna organizacja branżowa zajmująca się convenience & fuel retailing. NACS to wiodące światowe stowarzyszenie branżowe działające na rzecz rozwoju handlu detalicznego paliwami i artykułami pierwszej potrzeby. Ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Pełni rolę zaufanego doradcy dla ponad 1500 detalistów i 1600 dostawców z ponad 50 krajów. NACS wspiera branżę convenience & fuel retailing od 1961 roku. Dostarcza wiedzę merytoryczną i służy wymianą doświadczeń oraz wsparciem w celu zapewnienia konkurencyjnej rentowności firm swoich członków.

Program XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend® 2024:

  • KONFERENCJA – całodzienne dyskusje panelowe oraz prezentacje prowadzone przez ekspertów
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2024 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2024

WWW.FORUMPETROTREND.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store. Również wydawca portali: www.horecanet.pl oraz www.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Przemysław Jaworski
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085
p.jaworski@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 09.02.2024
Aktualizacja: 09.02.2024