Marka Łukoil definitywnie znika z polskiego rynku

Udostępnij artykuł
Austriacki fundusz inwestycyjny zdecydował o wypowiedzeniu umowy licencyjnej na korzystanie z marki Łukoil w Polsce.

Od kilku miesięcy sieć 115 stacji paliw w Polsce przechodzi widoczny rebranding i jest gruntownie modernizowana. Ten proces zostanie zakończony do 1 czerwca, od tego czasu wszystkie stacje będą funkcjonowały pod nazwą Amic Energy. Klienci pierwszych zrebrandowanych stacji już mogą korzystać w pełni z nowych rozwiązań. Jednocześnie koncern zapewnia utrzymanie atrakcyjnych cen paliw, co jest szczególnie ważne dla dotychczasowych klientów sieci.

Amic Energy to nowoczesna marka, która na co dzień wykorzystuje nowe technologie we wszystkich obszarach swojej działalności. Przekłada się to na kształt i funkcjonowanie stacji, a przede wszystkim na spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LUTY-MARZEC 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Marka w procesie rebrandingu stawia na miejsca dobrej energii, w których klienci będą czuli się bezpiecznie i komfortowo. Przestrzeń i ergonomia nowych stacji sprzyja wygodnemu tankowaniu oraz korzystaniu z dodatkowych usług nie tylko dla swojego pojazdu. Wybrane stacje Aamic Energy prowadzą restauracje Subway i dysponują zróżnicowaną i smaczną ofertą gastronomiczną na rynku. Sieć restauracji w placówkach Amic Energy będzie systematycznie rozwijana.

Pierwsza w nowym brandzie stacja Amic Energy w Piasecznie otrzymała wyróżnienie w kategorii – stacja w segmencie premium podczas uroczystej Gali rozstrzygnięcia konkursu Stacja Benzynowa Roku 2019, towarzyszącej XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019, które odbyło się 18 marca br. w Warsaw Marriott Hotel.

Kierowcy i pasażerowie już mogą korzystać z w pełni nowoczesnych stacji Amic Energy w Warszawie, Toruniu, Łodzi, Gdyni i we Wrocławiu. Kolejne otwarcia planowane na przełomie marca i kwietnia to Kraków i Radom.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.03.2019
Aktualizacja: 25.03.2019