Mateus powalczy o tytuł Supplier of the Year XIX Forum PetroTrend 2019

Udostępnij artykuł
Jedyna wyspecjalizowana firma, która kierunkuje swoje działania wyłącznie do rynku stacji paliw, podczas Forum zaprezentuje swoją aktualną ofertę, spotka się z kilkudziesięcioma kupcami z niezależnych sieci i największych koncernów w Polsce, a także weźmie udział w konkursie Supplier of the Year 2019. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 18 marca w Warsaw Marriott Hotel.

Mateus jest Polską firmą działającą od 1991 r. Od początku działalności skupiamy się na obsłudze stacji Paliw. Obecnie jesteśmy jedyną wyspecjalizowaną firmą, która kierunkuje swoje działania wyłącznie do rynku stacji Paliw.

Przez lata działalności oraz intensywnego rozwoju, wypracowaliśmy najlepsze rozwiązania z zakresu logistyki i dystrybucji w tym rynku, zachowując najważniejsze aspekty takie jak: elastyczność, terminowość, jakość i bezpieczeństwo.

Wraz z rozwojem sieci stacji paliw, starając się spełnić oczekiwania naszych klientów rozbudowujemy system IT, dzięki któremu mamy możliwość szerokiego komunikowania się z klientami poprzez integracje systemowe. Rozwijamy własną flotę transportową, wyposażamy w systemy ostrzegawcze tak, aby dostawy były przeprowadzane w sposób bezpieczny i odpowiedzialny.

Przez ponad 28 lat współpracy z sieciami stacji paliw osiągnęliśmy pozycję lidera w zakresie dostaw produktów typu Non Food. Obsługa najtrudniejszych produktów charakteryzujących się wysoką sezonowością np. zimowy płyn do spryskiwacza, udowodniła że można na nas polegać w jakości serwisu. Od 3 lat rozwijamy współpracę z klientami w asortymencie FMCG w oparciu o dystrybucję i logistykę. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć klientom kompleksową obsługę z segmentu FMCG oraz Non Food. Oprócz produktów handlowych świadczymy usługi logistyczne dla kampanii promocyjnych, prowadzimy logistykę produktów kosztowych, występujemy jako platforma logistyczna działająca w oparciu o zasady „open book” dla wybranych asortymentów.

W konkursie Supplier of the Year Forum PetroTrend 2019 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora stacji paliw, sklepu convenience oraz gastronomii, które do dnia 10 lutego 2019 r. zgłosiły i opłaciły swój udział w XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019, jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie XIX Forum PetroTrend 2019.

Videorelacja z ubiegłorocznej edycji XVIII Forum PetroTrend 2018
Zapraszamy do obejrzenia

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.03.2019
Aktualizacja: 11.03.2019