MOL Polska przedłuża promocyjną zniżkę do 45 gr na litrze

Udostępnij artykuł

MOL Polska kontynuuje oferowanie zniżek na paliwa. Po pobraniu aplikacji lojalnościowej MOL Move nowi użytkownicy otrzymają specjalne kupony zniżkowe. Promocją objęci będą także dotychczasowi użytkownicy aplikacji, którzy dostaną zniżkę na jedno tankowanie.

mol stacja logo

Nasi klienci oczekują przede wszystkim wysokiej jakości paliw w przystępnych cenach. Cieszę się, że tak wielu polskich kierowców doceniło atrakcyjność cenową promocji wakacyjnej, dostępnej w naszym nowym programie lojalnościowym MOL Move. Mimo wymagającej sytuacji w branży paliw zdecydowaliśmy się na kontynuację działań istotnie obniżających wysokość rachunku za tankowanie na naszych stacjach MOL i Lotos, w tym oferowanie kuponów ze zniżką do 45 groszy na litrze – powiedział Richard Austen, prezes zarządu MOL Polska.

W promocyjnej ofercie po pobraniu aplikacji lojalnościowej MOL Move nowi użytkownicy otrzymają prezenty powitalne: kupon zniżkowy 45 gr/litr na jedno tankowanie paliw premium EVO Plus do 100 litrów, kupon zniżkowy 25 gr/litr na jedno tankowanie paliw wysokiej jakości EVO i LPG do 100 litrów. Obecni użytkownicy MOL Move otrzymają nowy kupon zniżkowy 45 gr/litr na jedno tankowanie paliw premium EVO Plus również do 100 litrów.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet

500 000 zarejestrowanych użytkowników w programie MOL Move w 6 tygodni od startu.

MOL Move to program lojalnościowy oparty na aplikacji mobilnej. W przeciwieństwie do typowych programów „earn & burn”, MOL Move działa w oparciu o system osiąganych kolejno poziomów korzyści. Gdy klienci zgromadzą określoną liczbę punktów, są natychmiast przenoszeni na wyższy poziom. W Polsce program został wprowadzony 19 lipca br. i już po sześciu tygodniach osiągnął 500 000 zarejestrowanych użytkowników. To najszybszy wzrost we wszystkich krajach działania Grupy MOL.

źródło: MOL Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 04.09.2023
Aktualizacja: 04.09.2023