Monika Kielak-Łokietek z Shell Polska wśród panelistów XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024

Udostępnij artykuł

Dyrektorka działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej w Shell Polska Monika Kielak-Łokietek weźmie udział w organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store i portalu Petrolnet.pl – XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2024. Monika Kielak-Łokietek zabierze głos w panelu “Komplementarność, a substytucja – rynek w cieniu transformacji”. Najważniejsze i największe w Polsce spotkanie właścicieli stacji paliw, inwestorów, kupców i dostawców do stacji, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych odbędzie się 15 kwietnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Monika Kielak Lokietek Forum PetroTrend

O Monice Kielak-Łokietek


Prezeska zarządu Shell Mobility, członkini zarządu Shell Polska. Od października 2021 roku zajmuje stanowisko dyrektorki działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej w Shell Polska. Z Shell jest związana już od 30 lat. W trakcie swojej kariery pracowała w zespołach lokalnych i regionalnych zarówno w dziale olejów i smarów, jak i stacji paliw. Kierowała też zespołem, który wprowadził pierwszy w branży program lojalnościowy – Shell ClubSmart. Przez ostatnie 6 lat pełniła funkcję dyrektorki HR na Polskę, Bułgarię i Słowenię. Od wielu lat zaangażowana biznesowo i społecznie w budowanie kultury różnorodności i działania wspierające kobiety.

Program XXIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend® 2024:

  • KONFERENCJA – całodzienne dyskusje panelowe oraz prezentacje prowadzone przez ekspertów
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2024 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2024

WWW.FORUMPETROTREND.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store. Również wydawca portali: www.horecanet.pl oraz www.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Przemysław Jaworski
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085
p.jaworski@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.03.2024
Aktualizacja: 21.03.2024