Moya droga na Święta – ekskluzywna świąteczna playlista na Spotify

Udostępnij artykuł

Sieć stacji Moya zaprasza na muzyczną podróż z najpiękniejszymi zimowymi hitami. Od 1 grudnia na platformie Spotify dostępna jest ekskluzywna playlista “MOYA Droga na Święta”. To 3 godziny doskonałej muzyki, która wprowadza w świąteczny nastrój.

moya spotify

Sieć stacji paliw Moya przygotowała wyjątkowy muzyczny upominek – playlistę „MOYA droga na święta” z najpiękniejszymi zimowymi hitami, która dostępna jest bezpłatnie na platformie Spotify. Kompilacja zawiera 54 starannie wyselekcjonowane utwory i została stworzona z myślą o wprowadzeniu słuchaczy w magiczną atmosferę świąt. Obejmuje klasyczne hity, takie jak “Driving Home for Christmas” Chrisa Rea, “All I Want for Christmas Is You” Mariah Carey czy “Last Christmas” Wham, a także nowsze kompozycje, w tym “Snowman” Sii czy “Winter Things” Ariany Grande. Nie zapomniano o polskim świątecznym dziedzictwie, prezentując zarówno klasyki jak “Z Kopyta Kulig Rwie” Skaldów czy “Ding Dong” Kayah, ale też najnowsze hity.

Playlista “MOYA Droga na Święta” uwzględnia różnorodne preferencje muzyczne i każdy z pewnością znajdzie tu swoje ulubione utwory. 3-godzinna muzyczna podróż z Moya to nie tylko chwile relaksu w samochodzie, ale także idealna ścieżka dźwiękowa podczas rodzinnych spotkań czy spokojnych wieczorów w domowym zaciszu.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Aby włączyć “MOYA Droga na Święta”, wystarczy otworzyć aplikację Spotify na urządzeniu mobilnym i skorzystać ze specjalnego kodu QR umieszonego na banerach znajdujących się m.in. na stacjach paliw Moya oraz na stronie www.moyastacja.pl lub odwiedzić www.sptfy.com/MOYAnaSwieta.

Już dziś sieć Moya życzy wszystkim Wesołych Świąt i muzycznych podróży pełnych magicznych chwil!

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 01.12.2023
Aktualizacja: 01.12.2023