Moya Energia w Radomsku z promocją

Udostępnij artykuł

Moya ogłasza promocję na stacji ładowania pojazdów elektrycznych Moya Energia
w Radomsku. Od 1 lipca do 1 sierpnia ładowanie pojazdu elektrycznego w tych punktach kosztuje mniej. Dodatkowo, użytkownicy aplikacji Super Moya, którzy skorzystają z ładowania otrzymają 20 pkt za każdą kilowatogodzinę oraz bonus przy ładowaniu za kwotę powyżej 100 zł.

moya energia promocja

Moya energia, nowa marka sieci, skupia się na rozwijaniu infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych, wspierając transformację energetyczną transportu. Obecnie w ramach Moya energia klienci biznesowi oraz indywidualni mają do dyspozycji ponad 2000 punktów ładowania, a liczba ta dynamicznie rośnie. Do 2030 roku planowane jest udostępnienie 10 000 punktów.

Szczegóły promocji

Promocja na usługi ładowania pojazdów elektrycznych Moya Energia w Porcie Radomsko obowiązuje
od 1 lipca do 1 sierpnia. Każdy klient, który skorzysta z ładowania w tej lokalizacji, zapłaci jedynie 1,99 zł/kWh. Port Radomsko to jeden z kluczowych punktów na mapie sieci Moya, strategicznie zlokalizowany przy autostradzie A1 i drodze ekspresowej S8. Stacja wyposażona jest w ultraszybką ładowarkę o mocy 180 kW z dwoma złączami CCS.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

Stacja Benzynowa & Convenience Store petrolnet

Ponadto, użytkownicy aplikacji Super Moya, którzy zasilą swój pojazd elektryczny za kwotę powyżej 100 zł, otrzymają aż 600 dodatkowych punktów lojalnościowych. Punkty te można wymienić m.in. na darmowego hot doga lub kawę na dowolnej stacji paliw Moya. Jeśli zdecydujemy się na odbiór nagrody na stacji paliw w Radomsku, otrzymamy ją natychmiast. Co ważne, dzięki programowi lojalnościowemu Super Moya, użytkownicy pojazdów elektrycznych otrzymają 20 punktów za każdą kilowatogodzinę (kWh) ładowania w tej lokalizacji – dwa razy więcej niż na pozostałych stacjach dostępnych dla klientów pojazdów elektrycznych.

Super Moya to aplikacja dla klientów indywidualnych oferująca szereg korzyści, m.in zdobywanie punktów za tankowanie i ładowanie, które można wymieniać na nagrody i rabaty. Sieć Moya ma także atrakcyjną ofertę dla klientów biznesowych – zieloną kartę multienergetyczną i aplikację Moya firma, zapewniając dostęp do każdego rodzaju napędu, na jaki jest zapotrzebowanie.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 01.07.2024
Aktualizacja: 02.07.2024