Moya: Kolejna stacja w sieci franczyzowej

Udostępnij artykuł

Organizatorem przedsięwzięcia jest firma Anwim S.A. jedna z największych na naszym rynku firm paliwowych, której udział w tym projekcie to przede wszystkim gwarancja jakości wynikająca z wieloletniego doświadczenia. Stacja w Nowym Dworze Mazowieckim funkcjonuje przy ulicy Okunin 13 od 31 maja 2010 roku.

Anwim dostarcza paliwo do kilkuset odbiorców na terenie całego kraju, a jego roczne obroty sięgają 2 miliardów złotych, natomiast roczna sprzedaż to ponad 600 milionów litrów paliw rozwożonych 50 nowoczesnymi cysternami. Najnowszym projektem Anwimu jest sieć Moya, która powstaje w oparciu o współpracę z niezależnymi właścicielami stacji paliw w Polsce. Docelowo w ciągu najbliższych 5 lat powinno powstać minimum 70 nowych placówek Moya. – Chcielibyśmy uruchamiać rocznie 15-25 obiektów – mówi Paweł Grzywaczewski, członek zarządu Anwim. – Jeśli uda się nam uzyskać zakładane tempo rozwoju, wówczas co roku nakłady na budowę sieci będą sukcesywnie rosły.

Warto też wspomnieć, że zgodnie z założeniami stacje Moya otwarte będą 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. A w ofercie znajdą się: olej napędowy, benzyna bezołowiowa 95 i 98, LPG, AdBlue oraz szeroki wachlarz usług dostosowany do specyfiki lokalnego rynku. Na stacjach Moya klienci mogą tankować paliwa z wykorzystaniem kart lojalnościowych Moya VIP, uprawniających do atrakcyjnych rabatów. Pod koniec roku planowane jest wprowadzenie kart flotowych do tankowania firm z odroczonym terminem płatności.

– Planujemy najdrobniejsze szczegóły, aby dostęp do paliwa był jak najłatwiejszy, a oferta sieci docierała do jak największego grona odbiorców – czytamy na stronie internetowej sieci. – Szczególny nacisk kładziemy na jakość obsługi klienta i oferowanych usług, tak aby każdy z klientów czuł się usatysfakcjonowany z oferty stacji Moya. W tym celu wdrożony zostanie program kontroli jakości "Moya jakość" pozwalający zachować jednolity standard świadczonych usług na każdej stacji należącej do sieci Moya – zapewniają twórcy sieci.
Właścicielem nowej stacji paliw Moya w Nowym Dworze Mazowieckim jest firma MONREX należąca do Joanny i Roberta Szymańskich.

– Priorytetem naszej firmy jest ciągły rozwój sieci sprzedaży oraz wysoka jakość oferowanych produktów i usług – mówi Joanna Szymańska. – Wejście w program partnerski to wiele korzyści dla klientów.

Konkurencyjne ceny paliw, nowoczesny wystrój, elektroniczny pylon cenowy, multimedialne dystrybutory i najważniejsze wysoki standard obsługi to tylko najbardziej widoczne zmiany. Dziś każdy kierowca zatankuje swoje auto tam, gdzie wie, że zostanie w odpowiedni sposób obsłużony, a Moya gwarantuje te standardy. W najbliższym czasie zostanie uruchomiona myjnia ręczna dla samochodów osobowych, automatyczna myjnia dla samochodów ciężarowych i autobusów, restauracja oraz łaźnie z prysznicami. Wszystko to ma sprawić aby klienci mieli dostęp do szerokiego zakresu usług i czuli się komfortowo na naszej stacji, na którą serdecznie zapraszamy.
 

Opublikowano: 14.06.2010
Aktualizacja: 14.06.2010