Moya ma już 230 stacji

Sieć Moya nie zwalnia tempa rozwoju. Na przełomie listopada i grudnia br. do użytku zostały oddane obiekty w Dynowie (podkarpackie), Poddubówku pod Suwałkami i w Piekarach Śląskich. Tym samym liczba stacji paliw działających pod marką Moya wynosi już 230.

Nowoczesna stacja paliw to miejsce, w którym można nie tylko napełnić bak swojego samochodu. Coraz częściej na stacjach można napić się dobrej kawy, zjeść ciepły posiłek i zrobić kompleksowe zakupy. Na stacji w Poddubówku, oprócz możliwości zatankowania najwyższej jakości paliw, klienci mogą zjeść hot dogi, zapiekanki czy wypiekaną na miejscu pizzę. Stacja przystosowana jest również do obsługi samochodów ciężarowych – kierowcy tirów mogą skorzystać z automatycznych dystrybutorów z szybkim wlewem diesla.

Stacja mieści się przy ważnym szlaku komunikacyjnym relacji Suwałki-Augustów, w pobliżu węzła łączącego trasę ekspresową S61 (będącą obwodnicą Suwałk) z drogą krajową nr 8 i drogą wojewódzką nr 655. Stacja jest tzw. obiektem hybrydowym, będącym połączeniem stacji automatycznej oraz konwencjonalnej stacji obsługowej. Obiekt dysponuje rozwiniętą ofertą Caffe Moya. Oprócz standardowych produktów, takich jak kawa, herbata, hot dogi czy zapiekanki, dostępna jest również prawdziwa pizza z pieca, zestawy obiadowe (stripsy lub dorsz z frytkami, pierogi) i wiele innych.

Stacja w Poddubówku jest kolejnym obiektem naszej sieci, który charakteryzuje się nie tylko najwyższej jakości paliwami, lecz także rozbudowanym menu w Caffe Moya. To jednak nie wszystko. Stacja jest świetnie dostosowana do obsługi transportu ciężkiego. Kierowcy, którzy muszą się spieszyć, mogą skorzystać z szybkich dystrybutorów samoobsługowych. Jest to idealny przykład obiektu dopasowanego do wszystkich grup klientów – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych Moya oraz członek zarządu Anwim.

Na części samoobsługowej możliwa jest płatność tylko za pomocą bezgotówkowych kart flotowych Moya Firma, IQ oraz EuroWag lub za pomocą aplikacji mobilnej Moya Firma. Automatyczne dystrybutory wyposażone są w szybki wlew paliwa.

Stacja w Poddubówku obsługuje ruch lokalny i tranzytowy. Można na niej zatankować benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz jego uszlachetnioną wersję ­­– ON Moya Power, a także LPG. Kierowcy mogą ponadto skorzystać z kompresora i z odkurzacza. Właściciele aut z silnikami wysokoprężnymi mogą uzupełnić płyn AdBlue z dystrybutora. Dla wszystkich klientów dostępny jest dobrze zaopatrzony sklep, w którym dostępna jest bezpłatna sieć Wi-Fi.

Stacja w Piekarach Śląskich mieści się przy ul. ks. Jana Frenza 11. Jest to droga krajowa nr 94 relacji Czeladź-Będzin. Na stacji można zatankować każdy rodzaj paliwa: benzynę 95 i 98, standardowy olej napędowy oraz uszlachetnioną wersję ON Moya Power, a także LPG.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

W Caffe Moya klienci mogą zjeść gorące hot dogi, zapiekanki, a także napić się dobrej kawy lub herbaty. Stacja wyposażona jest w kompresor, odkurzacz oraz bezdotykową myjnię dla samochodów osobowych. 

Obiekt przystosowany jest do obsługi samochodów ciężarowych. Wyposażony jest w parking na piętnaście tirów, dystrybutor płynu AdBlue oraz szybki wlew diesla. Obiekt czynny jest całą dobę.

Stacja w Dynowie (woj. podkarpackie) znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej 37 (DW835 relacji Przeworsk-Sanok). Obiekt obsługuje ruch lokalny oraz tranzytowy. Kierowcy mogą zatankować na nim każdy rodzaj paliwa, benzynę 95 czy 98, olej napędowy oraz uszlachetnioną wersję ON Moya Power, a także LPG. Ponadto, mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza i bezdotykowej myjni. W Caffe Moya klienci mogą napić się pysznej kawy oraz zjeść hot doga czy zapiekankę. Dla kierowców ciężarówek został przygotowany szybki wlew diesla i płyn AdBlue w pojemnikach. Na terenie stacji dostępny jest także warsztat oraz sklep motoryzacyjny. Stacja czynna jest całą dobę.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.