Moya ma już prawie 200 stacji

W grudniu 2018 roku sieć Moya powiększyła się o kolejnych pięć obiektów – jeden to stacja własna, a cztery pozostałe należą do partnerów. Wszystkie nowe stacje są czynne całodobowo oraz posiadają szeroki wachlarz usług dodatkowych.

Nowa placówka znajduje się w Łodzi, przy ul. Strykowskiej 98 w województwie łódzkim. 192. stacja działająca w sieci jest położona przy drodze krajowej 14 na trasie Łódź-Stryków, w odległości 7km od węzła Łódź Północ. Właścicielem obiektu jest firma P.P.H.U Rol–Bud Adam Szulc. W swojej ofercie stacja posiada benzynę 95 oraz olej napędowy. Podjazd wyposażony jest w stanowiska z szybkim wlewem diesla. Kierowcy mogą korzystać z motelu, restauracji i kompresora. Na terenie stacji znajduje się parking na 16 stanowisk dla pojazdów typu TIR. Wewnątrz budynku działa koncept Caffe Moya gdzie można zakupić: hot dogi, zapiekanki, oraz kawę.

Nowa placówka znajduje się w Łodzi, przy ul. Limanowskiego 75 w województwie łódzkim. Właścicielem 193. obiektu w sieci jest firma Anwim. W swojej ofercie stacja posiada benzynę Pb95, benzynę PB98, ON, najwyższej jakości ON Moya Power oraz LPG, a także AdBlue tankowane z pojemników. W sąsiedztwie stacji znajdują się sklepy i punkty usługowe. Wewnątrz budynku działa dobrze zaopatrzony sklep oraz koncept Caffe Moya.

194. stacja sieci znajduje się w miejscowości Opoczno w województwie łódzkim. Jest położona przy drodze krajowej 12. Właścicielem obiektu jest firma „Stacja Paliw Petro Sp. J. Tadeusz Pejski Przemysław Pejski”. W swojej ofercie stacja posiada benzynę 95, olej napędowy oraz LPG, a także AdBlue tankowane z dystrybutora. Podjazd wyposażony jest w stanowiska z szybkim wlewem diesla. Kierowcy mogą korzystać z kompresora i strefy odpoczynku na zewnątrz. Na terenie stacji znajduje się parking na 12 stanowisk dla pojazdów typu TIR. Wewnątrz budynku działa koncept Caffe Moya.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Nowa placówka znajduje się w miejscowości Brok w województwie mazowieckim. 195. stacja sieci jest położona przy drodze krajowej 50, w odległości ok. 10 km od drogi S8. Właścicielem obiektu jest firma PHU „AL-AN” Stacja Paliw SP. J. W swojej ofercie stacja posiada wszystkie rodzaje paliwa (ON, ON Power, benzynę 95 i 98 oraz LPG). Podjazd wyposażony jest w stanowiska z szybkim wlewem diesla. Kierowcy mogą korzystać z myjni bezdotykowej. Na terenie stacji znajduje się parking dla pojazdów typu TIR. Wewnątrz budynku działa koncept Caffe Moya.

Nowa, 196. placówka znajduje się w miejscowości Rokiciny Kolonia w województwie łódzkim. Jest położona przy drodze wojewódzkiej 713 na trasie Łódź-Tomaszów Mazowiecki. Właścicielem obiektu jest firma „Jaro” Stacja Auto Gaz Jarosław Stasio. W swojej ofercie stacja posiada benzynę 95, olej napędowy i jego wzbogaconą odmianę ON Power oraz LPG, a także AdBlue tankowane z pojemników. Kierowcy mogą korzystać ze znajdujących się w pobliżu stacji placówek handlowych. Naprzeciwko stacji znajduje się parking na 15 stanowisk dla pojazdów typu TIR.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.