Moya na targach Stacja Paliw 2022

Udostępnij artykuł

Od 11 do 13 maja br. w warszawskiej hali Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) trwa 27. edycja Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2022. Podczas tego ważnego dla branży paliwowej wydarzenia rzecz jasna nie zabraknie spółki Anwim, która zaprezentuje swoją sieć stacji paliw Moya na stoisku D1 w hali 1. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia stoiska Moya!

Moya

Targi

Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi Stacja Paliw prezentują aktualne światowe trendy w dziedzinie technologii, produktów i usług oraz rozwiązań biznesowych dla sektora paliwowego oraz branż pokrewnych. To platforma wymiany informacji, nawiązywania kontaktów biznesowych i prezentacji najnowszych rozwiązań dla sektorów paliwowego, petrochemicznego i energetycznego, stacji paliw, myjni, warsztatów, transportu, wyposażenia sklepów i barów. Wystawie towarzyszy także Miasteczko Myjni, w którym prezentowane są rozwiązania dla myjni automatycznych, samoobsługowych i urządzenia dodatkowe.

Targi Stacja Paliw to uznane na całym świecie wydarzenie, podczas którego można znaleźć cenione marki czołowych wystawców zarówno krajowych, jak i zagranicznych. To wyjątkowe spotkanie pozwala przedsiębiorcom na dynamiczny rozwój oraz zwiększenie przewagi konkurencyjnej na rynku.

W celu wejścia na targi należy wypełnić formularz rejestracyjny w punkcie rejestracji gości (hol główny) lub on-line na stronie: https://www.targi.paliwa.pl/rejestracja-online-i-wstep-na-targi/.

Stoisko Moya

Po wypełnieniu formularza uczestnik otrzyma identyfikator umożliwiający poruszanie się po całym terenie targowym. Wstęp na targi jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia wyjątkowego stoiska sieci stacji paliw Moya!

  • 11 maja 2022 r. (środa) w godzinach 10:00-17:00
  • 12 maja 2022 r. (czwartek) w godzinach 10:00-17:00
  • 13 maja 2022 r. (piątek) w godzinach 10:00-14:00

Źródło: Anwim / Moya

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 12.05.2022
Aktualizacja: 12.05.2022