Moya nie zwalnia tempa rozwoju

Po otwarciu stacji w Bytowie, Moya prezentuje kolejny nowy obiekt. Zlokalizowany jest on w mazowieckiej miejscowości Pionki, obsługuje przede wszystkim ruch miejski.

W ofercie posiada benzynę 95, olej napędowy oraz LPG. Klienci stacji mogą również skorzystać z samochodowego „spa”, czyli nowoczesnej myjni bezdotykowej, odkurzacza i kompresora.

W kąciku gastronomicznym Caffe Moya dostępne są m.in. hot dogi, zapiekanki, kanapki, ciastka czy muffinki. Sklep tradycyjnie oferuje szeroki asortyment produktów motoryzacyjnych, ale także spożywczych i przemysłowych. Zakupy można w nim zrobić przez siedem dni w tygodniu w trybie całodobowym. Także w niedziele niehandlowe.

Na stacji mile widziani są także motocykliści – dla których przygotowano np. specjalne wieszaki na kaski w toaletach – oraz „truckerzy”, którzy mogą skorzystać z dystrybutora HSD, a także uzupełnić płyn AdBlue.

Pionki to niewielka miejscowość w województwie mazowieckim, nieopodal Radomia. Główną atrakcją turystyczną jest Puszcza Kozienicka, która graniczy z miastem.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.