Moya ponownie Partnerem portalu Petrolnet.pl

Największa niezależna, ogólnopolska sieć stacji paliw, wyróżniająca się na rynku indywidualnym i partnerskim podejściem do współpracy z franczyzobiorcami dołączyła do grona elitarnych Partnerów portalu Petrolnet.pl. To oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, szerokozasięgową oraz wielopłaszczyznową komunikacją B2B skierowaną do decyzyjnych profesjonalistów sektora stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomiczno-kawowych oraz kupców i dostawców w Polsce.

Moya to największa niezależna, ogólnopolska sieć stacji paliw. Dziś składa się z ok. 240 obiektów rozlokowanych w całym kraju, a tempo rozwoju zakłada otwieranie ponad 50 nowych stacji w roku. Moya to siła marki, atrakcyjność oferty oraz bogate know-how i elastyczność we współpracy z partnerami.

Współpraca z siecią Moya cechuje się wysokim poziomem elastyczności. Umiejętność dostosowania się do potrzeb partnerów z pewnością jest wyjątkowym atutem Moya.

Każda stacja paliw rozpoczynająca pracę w sieci Moya zyskuje nowoczesny, jednolity wygląd. Partnerzy korzystać mogą z wynegocjowanych centralnie rabatów na zakup sprzętu, wyposażenia i usług. Moya organizuje szkolenia i konkursy sprzedażowe dla pracowników stacji, a także specjalny program ambasadorski dla najlepszych stacji sieci. Doradztwem i bieżącą pomocą służą partnerom sieci Moya koordynatorzy operacyjni regionu.

Właścicielem sieci stacji paliw Moya jest założona w 1992 r. firma Anwim. Spółka jest jedną z większych niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce. Specjalizuje się w hurtowej sprzedaży oraz transporcie paliw na terenie całego kraju.

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.