Moya w kolejnych lokalizacjach

W grudniu 2019 roku do sieci Moya dołączyły trzy franczyzowe stacje. Dzięki temu polska sieć stacji paliw jest już obecna w 232 lokalizacjach na terenie całego kraju.
Moya Otwock Mały

Jedna z nowych stacji jest zlokalizowana przy ul. Częstochowskiej 104 w Otwocku Małym (woj. mazowieckie). Prowadzi działalność tuż przy DW801, relacji Warszawa-Puławy, w kierunku Warszawy.

Oferuje benzynę 95, olej napędowy wraz z jego uszlachetnioną odmianą ON Power oraz LPG. Na stacji, oprócz sklepu, działa punkt Caffe Moya. W ofercie znajduje się również kompresor i odkurzacz. Obiekt jest czynny 24h siedem dni w tygodniu.

Moya Tryńcza

Kolejny obiekt sieci Moya został otwarty w Tryńczy pod nr 420 (woj. podkarpackie). Jest zlokalizowany przy DW835 relacji Sieniawa-Przeworsk. Obsługuje głównie ruch lokalny i tranzytowy.

W swojej ofercie ma benzynę 95, olej napędowy oraz LPG. W Caffe Moya klienci mogą napić się herbaty, kawy lub zjeść przekąski, takie jak hot dogi, zapiekanki i wiele innych.

Kierowcy mogą skorzystać z bezdotykowej myjni. Na stacji znajduje się także dystrybutor płynu AdBlue. Podróżni mogą skorzystać z motelu znajdującego się na terenie stacji. Obiekt czynny jest całą dobę.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <
Moya Ostrówek

W połowie grudnia do sieci dołączyła stacja położona w Ostrówku, pod adresem Gwizdałki 15A (woj. łódzkie). Stacja położona jest przy DK45. Kierowcy mogą nabyć benzynę 95, olej napędowy w wersji standardowej oraz ON Moya Power, a także LPG.

W Caffe Moya klienci mogą skosztować gorącej kawy, herbaty, hot doga czy zapiekankę. Na terenie stacji można zjeść także pełnowartościowy obiad w restauracji. Obiekt wyposażony jest w odkurzacz oraz myjnię dla samochodów osobowych.

Kierowcy ciężarówek z kolei mogą zatrzymać się na parkingu, skorzystać z szybkiego wlewu diesla i płynu AdBlue, który dostępny jest w pojemnikach. Stacja czynna jest od siedem dni w tygodniu w godzinach 5-23.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.