Moya współpracuje z Hutnikiem Warszawa

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya została partnerem klubu piłkarskiego Hutnik Warszawa w rundzie jesiennej sezonu 2023/24. Podpisana umowa sponsorska dotyczy zespołów dziecięcych i młodzieżowych oraz czwartoligowej drużyny seniorów.

MOYA petrolnet

Sieć stacji paliw Moya została ważnym wsparciem klubu Hutnik Warszawa, przejmując rolę sponsora w rundzie jesiennej sezonu 2023/24. Partnerstwo to obejmuje zarówno zespoły dziecięce i młodzieżowe, jak i czwartoligową drużynę seniorów, co pokazuje, że marka Moya angażuje się na wielu płaszczyznach sportu, doceniając potencjał i zaangażowanie zawodników na różnych etapach kariery.

Jak informuje właściciel sieci stacji Moya, celem firmy jest wspieranie rozwoju Hutnika Warszawa, klubu z ogromnym potencjałem na wygrywanie, który jest dobrze rozpoznawalny w całym regionie Mazowsza. Partnerstwo to może pomóc Hutnikowi Warszawa na drodze do osiągnięcia swojego celu – awansu na wyższy poziom rozgrywek.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet

W ramach umowy logotyp Moya jest widoczny na stadionie podczas spotkań drużyny seniorskiej oraz zespołów młodzieżowych „Dumy Bielan”. Wskazanie sponsorskie znalazło się również na koszulkach warszawskiej ekipy oraz w kanałach komunikacji klubu.

Współpraca jest jednocześnie ukłonem w stronę lokalnej społeczności, pokazując, że zarówno Moya, jak i Hutnik Warszawa są zdecydowane w swoim zaangażowaniu na rzecz wspierania i rozwoju sportu i promowania zdrowego trybu życia.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 24.08.2023
Aktualizacja: 24.08.2023