Moya zawitała do Kołobrzegu

Anwim, operator sieci stacji paliw Moya, kontynuuje dynamiczny rozwój. Po ogłoszeniu rozpoczęcia procesu akwizycji samoobsługowych stacji eMila, 26 czerwca został otwarty kolejny obiekt pod marką Moya. Punkt w Kołobrzegu jest 255. stacją w Polsce i 12. w województwie zachodniopomorskim, funkcjonującą pod granatowo-białymi barwami sieci Moya. Z okazji otwarcia stacji na odwiedzających czekają atrakcyjne promocje.

Stacja w Kołobrzegu mieści się przy ul. 6 Dywizji Piechoty 61. Jest to droga wojewódzka 102 relacji Kołobrzeg-Szczecin/ Gdańsk, w pobliżu drogi ekspresowej S6. Na stacji można zatankować wszystkie rodzaje paliwa, czyli benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, wzbogacony ON Moya Power oraz LPG. Płyn AdBlue dostępny jest w pojemnikach.

– Stacja Moya w Kołobrzegu jest atrakcyjnym miejscem nie tylko dla osób zmotoryzowanych. Oprócz najwyższej jakości paliw na klientów czekają dobrze zaopatrzony sklep oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe Moya, w którym można napić się dobrej kawy, zjeść sycącego hot doga czy smaczną zapiekankę i spróbować wielu innych specjałów z naszej szerokiej oferty. Mile widziani się zarówno mieszkańcy Kołobrzegu, jak i turyści, odwiedzający te piękne regiony – mówi Filip Puchalski, dyrektor operacyjny ds. sieci stacji paliw Moya oraz członek zarządu Anwim.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Na stacji w Kołobrzegu obecny jest koncept Caffe Moya. Podstawą oferty gastronomicznej jest siedem rodzajów kawy serwowanej z samoobsługowego ekspresu oraz wybór produktów gastronomii podstawowej: hot dogów, zapiekanek, kanapek i ciastek. Asortyment gastronomiczny jest nieustannie rozszerzany i dopasowywany do zmieniających się potrzeb klientów odwiedzających stacje. W Kołobrzegu klienci mogą skosztować także pysznej pizzy wypiekanej w czterech wariantach smakowych (margherita, capricciosa, farmerska i pepperoni), chrupiących stripsów z kurczaka serwowanych z frytkami, sycących pierogów czy na miejscu przyrządzanych zapiekanek. Oprócz tego w ciągłej sprzedaży dostępne są świeże kanapki.

Obiekt jest dobrze wyposażony – kierowcy mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz ręcznej myjni. Jest również dostosowany do obsługi flot – oferuje wygodny podjazd dla samochodów ciężarowych, szybki wlew diesla i płyn AdBlue. Anwim, operator sieci Moya, oferuje atrakcyjny program flotowy, szeroki wachlarz rabatów na paliwa oraz wygodną i intuicyjną aplikację mobilną umożliwiającą m.in. płatność za paliwo bez użycia karty flotowej. Najwyższej jakości standardy na stacji paliw Moya w Kołobrzegu pozwalają kierowcom flotowym nie tylko komfortowo zatankować paliwo, ale również smacznie zjeść i odpocząć przed dalszą drogą.

W dniu otwarcia klienci mogą liczyć na zakup wielu produktów w promocyjnych cenach. Na hasło „Moya na drogę”wybrana kawa, woda 1,5 l lub napój energetyczny Moya Energia dostępne będą za 2 zł, a na najmłodszych czekają drobne upominki.

– Nasze stacje paliw budujemy zarówno w większych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, przy drogach lokalnych. Kołobrzeg jest jednym z bardziej popularnych nadmorskich kurortów w naszym kraju. Cieszymy się zatem, że możemy być obecni także tutaj – w ulubionym miejscu wypoczynku bardzo wielu osób. Pyszny hot-dog na naszej stacji może być znakomitą przystawką przed świeżą rybą z jednej z nadmorskich smażalni! Zapraszamy wszystkich na naszą stację! – dodaje Filip Puchalski.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.