Moya znowu rośnie w siłę

Nowo otwarta stacja w Jastrzębiu Zdroju jest kolejnym, już 244. obiektem sieci stacji paliw Moya. Punkt mieści się przy ul. Ranoszka 103, na drodze wylotowej relacji Jastrzębie Zdrój–Gołkowice (DW 937).

Stacja oferuje wszystkie rodzaje paliwa (benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG). W Caffe Moya klienci mogą napić się aromatycznej kawy lub zjeść gorącego hot doga, zapiekankę i wiele innych przekąsek. Dodatkowo, kierowcy mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz myjni bezdotykowej.

Stacja czynna jest siedem dni w tygodniu w godzinach 4:00-24:00. Obsługuje głównie ruch lokalny, jednak dzięki takiemu wyposażeniu jak szybki wlew diesla oraz płyn AdBlue w pojemnikach, jest dostosowana również do obsługi samochodów ciężarowych. Oprócz dobrze zaopatrzonego sklepu, na terenie stacji znajduje się warsztat samochodowy. Jest to już druga stacja paliw Moya w Jastrzębiu Zdroju.

– Utrzymujemy wysokie tempo rozwoju naszej sieci. Kolejny obiekt pod marką Moya pojawił się w Jastrzębiu Zdroju. Stacja prezentuje wysokie standardy obowiązujące obecnie na rynku. Oprócz paliw, klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej oraz dobrze zaopatrzonego sklepu, a kierowcy mogą zadbać o swoje samochody z pomocą kompresora, myjni czy odkurzacza – mówi Filip Puchalski, członek zarządu Anwim.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.