Na stacjach Circle K ruszyła akcja „Little Thank You”

Udostępnij artykuł
W jej ramach każdy może podziękować swoim bohaterom za pomoc i wsparcie okazane w tym trudnym czasie. Wystarczy wejść na stronę, wskazać swojego bohatera niezwykłej codzienności, a każdy z nich otrzyma wirtualny voucher na wybrany produkt – kawę, wodę, napój energetyczny czy żelki.

Circle K ufunduje łącznie 100 tys. produktów, które będzie można odebrać na stacjach w całej Polsce. Równolegle do 21 maja Circle K oferuje darmowe gorące napoje dla pracowników służb zaangażowanych w walkę z koronawirusem. Dotychczas z akcji skorzystało już ponad 2 mln przedstawicieli służby zdrowia i służb mundurowych na całym świecie.

Poprzez akcję „Little Thank You”, Circle K pragnie zachęcić do okazania wdzięczności wszystkim bohaterom, którzy w tej trudnej sytuacji, nawet drobnym codziennym gestem sprawili, że dzień stał się lepszy i choć odrobinę łatwiejszy.

– Znaleźliśmy się w sytuacji, w której wzajemna pomoc i okazane wsparcie pozwala nam wspólnie przetrwać ten trudny czas. Mamy nadzieję, że akcja „drobnych podziękowań” zachęci nas wszystkich do wyrażania wdzięczności, nawet za niewielkie, codzienne gesty. Naszym bohaterem może być – wspierający nas lub naszych bliskich wolontariusz, pracownik sklepu spożywczego, kurier lub pracownik służb medycznych czy mundurowych. Każdy, kto przyczynił się do tego, że nasz dzień stał się lepszy. Warto byśmy pamiętali, że „nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny” i doceniali ich pracę oraz poświęcenie – powiedział Michał Ciszek, prezes Circle K Polska.

Aby wyrazić wdzięczność swojemu bohaterowi, należy wejść na stronę www.circlekthanks.eu/pl, a następnie wysłać obdarowanemu link z voucherem za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości SMS lub wiadomości tekstowej poprzez komunikator (np. WhatsApp). Po kliknięciu w link, odbiorcy prezentu zostaną poproszeni o podanie swojego numeru telefonu komórkowego, na który zostanie przesłana wiadomość tekstowa umożliwiająca wykorzystanie vouchera z upominkiem. Obdarowani będą mogli wybrać dowolną kawę, wodę mineralną Sudety, napój energetyczny Extremum lub żelki Gummy Bears.

Każdy, kto weźmie udział w inicjatywie, będzie mógł sprawić niespodziankę maksymalnie 5 osobom. Lista stacji, na których można odbierać „drobne podziękowania” oraz szczegółowy regulamin dostępne są na stronie www.circlekthanks.eu/pl. Inicjatywa jest częścią akcji, która rusza jednocześnie również w innych krajach w Europie, gdzie obecna jest marka Circle K. Akcja potrwa do 5 czerwca 2020 r. lub do wyczerpania puli upominków.

„Little Thank You” to kolejna już inicjatywa społeczna Circle K prowadzona w związku z pandemią koronawirusa w Polsce. Sieć wspólnie z PCK dotychczas przekazała 5 tys. paczek z podstawowymi produktami spożywczymi seniorom, którzy znaleźli się w grupie ryzyka. Od 16 marca firma oferuje również darmową kawę dla pracowników służb, które są szczególnie zaangażowane w walkę z koronawirusem. Do tej pory, w całej sieci Circle K na świecie rozdano ich już ponad 2 mln.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.05.2020
Aktualizacja: 19.05.2020