Najnowsza Stacja Benzynowa & Convenience Store już dostępna!

Udostępnij artykuł
Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli stacji niezależnych, osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania w sieciach stacji i koncernach paliwowych, a także sklepach convenience, przystacyjnej gastronomii i konceptów kawowych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

W okresie poświątecznym i ponoworocznym warto na chwilę przystanąć w pędzie, który towarzyszy nam na co dzień. To dobry czas, by tradycyjnie już, spojrzeć za siebie i podsumować miniony rok.

Redakcja magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl serdecznie dziękuje naszym Czytelnikom za możliwość wspólnego przyglądania się branży stacji, sklepów convenience oraz konceptów kawiarniano-gastronomicznych.

Mamy nadzieję, że podejmowane przez nas próby zbierania informacji o najaktualniejszych wydarzeniach, spotkania i rozmowy z najważniejszymi postaciami branży były inspirujące i pozwalały na wspólne śledzenie trendów.

Oby rok 2020 był pełen okazji do nowych, emocjonujących spotkań i wciągających rozmów. Niewątpliwie w najbliższym czasie taką doskonałą okazją będzie jubileuszowe XX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2020, które odbędzie się już 16 marca w Warsaw Marriott Hotel.

Tymczasem zapraszamy do lektury tekstów – ostatnich z 2019 roku. Tradycyjnie polecamy uwadze wywiad numeru przeprowadzony z Tomaszem Rybczakiem, prezesem zarządu Slovnaft Polska.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <
VIDEORELACJA Z OSTATNIEJ EDYCJI NASZEGO FORUM PETROTREND 2019
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA!

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Edwin Kaniuk, redaktor naczelny
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.01.2020
Aktualizacja: 17.02.2022