Najnowsza Stacja Benzynowa & Convenience Store już dostępna!

Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli stacji niezależnych, osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania w sieciach stacji i koncernach paliwowych, a także sklepach convenience, przystacyjnej gastronomii i konceptów kawowych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

Mówi się, że przyzwyczajenie staje się drugą naturą człowieka. Tradycyjnie mielibyśmy ochotę rozpocząć ten krótki tekst od przedstawienia wydarzeń biznesowych, które od czasu publikacji poprzedniego wydania naszego magazynu, były ważne dla branży stacji, sklepów convenience oraz konceptów gastronomicznych i kawowych.

Niestety jednak w pierwszej połowie marca, kiedy prace nad poniższą edycją wydania były zaawansowane – jego premiera miała odbyć się 16 marca, podczas jubileuszowego XX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2020 – świat jaki do tej pory znaliśmy, gwałtownie zaczął się zmieniać.

Kolejne przypadki zakażania koronawirusem COVID-19 w Polsce wywołały lawinę decyzji, których nie da się streścić w tak krótkim tekście.

W ich efekcie, w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych partnerów oraz branży, przełożyliśmy XX Forum PetroTrend 2020 – w najszybszym możliwym terminie poinformujemy Państwa o nowej dacie wydarzenia na łamach naszego magazynu oraz portalu Petrolnet.pl.

Kryzys wywołany pandemią dotknął branżę w skali całego świata. Nie szukając daleko – organizator największych w Europie targów paliwowych Uniti Expo zrezygnował w tym roku z organizacji trzydniowego eventu – nowy termin wyznaczono na 9-11 lutego 2021 roku.

Pozostaje nam wyrazić nadzieję, że poświęcenie podejmowane przez przedsiębiorców przyczyni się do szybkiego i skutecznego zwalczenia wirusa, który wciąż zmienia świat i życie jakie do tej pory znaliśmy.

Mam nadzieję, że na łamach kolejnego wydania magazynu „Stacja Benzynowa & Convenience Store” będziemy mogli podsumować działania naszej branży na rzecz powstrzymania pandemii oraz dowiemy się, jak mocno uderzyła ona w gospodarkę.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <
VIDEORELACJA Z OSTATNIEJ EDYCJI NASZEGO FORUM PETROTREND 2019
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA!

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Edwin Kaniuk, redaktor naczelny
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.