Najnowsza Stacja Benzynowa & Convenience Store już dostępna!

Udostępnij artykuł
Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli stacji niezależnych, osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania w sieciach stacji i koncernach paliwowych, a także sklepach convenience, przystacyjnej gastronomii i konceptów kawowych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

W czerwcowym, ostatnim przed wakacjami wydaniu, wraz z rynkowymi ekspertami podjęliśmy próbę pierwszego podsumowania wpływu pandemii na branże stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowo-gastronomicznych. Informacje o zabezpieczeniu dostaw środków ochrony i higieny osobistej, wprowadzeniu procedur bezpieczeństwa, a wreszcie dane Ministerstwa Zdrowia napawały nas optymizmem.

Optymistycznie patrzyliśmy na możliwość odbudowy wolumenów sprzedaży paliw, powrót do rosnącego udziału w obrotach branży kategorii nonfuel, w tym food & coffee. Wraz z całym zespołem wyrażaliśmy nadzieję, że wreszcie w terminie jesiennym uda nam się zorganizować jubileuszowe XX Forum Rynku Paliw PetroTrend 2020. Niestety nadejście fali zachorowań oraz wprowadzenie przez rząd obostrzeń sanitarnych po raz drugi uderzyły w całą gospodarkę, w plany firm i osobiście w każdego z nas.

Miejmy nadzieję, że już wkrótce wszystko wróci do nowej, ale jednak normalności. Póki co wciąż zachęcamy do udziału w akcji #dbajmyosiebie

Tradycyjnie zapraszamy również do lektury najnowszego wydania. Dziękuję bardzo panu Filipowi Puchalskiemu, dyrektorowi ds. operacyjnych sieci Moya, członkowi zarządu Anwim, za miłe spotkanie i ciekawą, pełną newsowych informacji rozmowę. Choć już teraz wiem, że w momencie publikacji tego numeru, Anwim oraz Moya swoimi intensywnymi działaniami, chociażby w zakresie rozwoju sieci stacji, coraz bardziej będą zmieniać dane, które padły w wywiadzie – czego im oczywiście gratulujemy i życzymy.

kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem < (otwiera się na nowej zakładce)">STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Edwin Kaniuk, redaktor naczelny
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.