Największy w Polsce Dyskont Paliwowy typu Premium Up już otwarty

Udostępnij artykuł
Nowa stacja paliw jest już drugą należącą do Citronexu zlokalizowaną w Zgorzelcu, ale nieporównywalnie większą. Stacja z marketem znajduje się przy ulicy Słowiańskiej 7, czyli tuż przy zgorzeleckim węźle autostrady A4.

Sąsiedztwo z granicą polsko-niemiecką pozwala na ostatnie tankowanie po polskiej stronie przed wyjazdem w kierunku Europy Zachodniej.

Nowy Dyskont Paliwowy przy ulicy Słowiańskiej 7 to nie tylko stacja paliw. Jest to szeroko rozwinięty i nowoczesny kompleks o łącznej powierzchni ok. 35 530 m kw. (3,55 ha) świadczący najwyższej jakości usługi niezbędne podczas każdej podróży. Jest to również najnowocześniejszy, ale też prawdopodobnie największy, nie tylko w Polsce, ale również w Europie, obiekt tego typu. Dzięki tym walorom, śmiało możemy stwierdzić, że na Dolnym Śląsku otwarty został kompleks paliwowy wychodzący poza zdefiniowane kategorie jakości. Mamy do czynienia ze stacją z segmentu Premium Up.

Sama stacja paliw to dwie niezależne wiaty z 24 stanowiskami przeznaczonymi do tankowania samochodów osobowych oraz 9 stanowiskami do szybkiego tankowania samochodów ciężarowych. Oprócz tego klienci mają możliwość skorzystania z dystrybutorów AdBlue oraz dystrybutorów płynu do spryskiwaczy.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LUTY-MARZEC 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Przy stacji znajduje się 90 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych oraz miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Zadbano również o kierowców samochodów ciężarowych, dla których przygotowano 50 miejsc do parkowania zestawów. Na obiekcie dostępne są także kompresor oraz odkurzacz.

Oprócz stacji paliw do dyspozycji klientów zostały oddane: czynny całą dobę – również w każdą niedzielę – Market Citronex o powierzchni sklepowej około 500 m kw. oraz restauracja Picaro. Ilość stolików oraz miejsc siedzących w restauracji pozwala na jednoczesne obsłużenie nawet stu gości. Wszystko bogato wyposażone w multimedia i dostosowane do jak najlepszej i najszybszej obsługi klienta.

Dla zmęczonych podróżą wydzielono specjalną strefę relaksu, w której można odpocząć, napić się świeżej, aromatycznej kawy, a także skorzystać z WiFi HotSpot. Dla dzieci przygotowano specjalny kącik, w którym mogą pograć na Play Station, pobawić się lub zagrać w multimedialną grę wyświetlaną z projektora na podłodze.

W kompleksie znajduje się również nowoczesna Myjnia TIR z czterema komorami myjącymi. Stacja zapewnia więc pełen komfort oraz dostępność oferty bez konieczności czekania w kolejce dla każdego kierowcy podróżującego w kierunku Europy Zachodniej i z powrotem.

Klienci mogą również skorzystać z bankomatu oraz kantoru z korzystnymi kursami walut. W części sanitarnej znajdują się prysznice i toalety dostosowane także dla osób niepełnosprawnych.

Już wkrótce na naszym portalu oraz na łamach magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store przybliżymy Państwu więcej szczegółów na temat nowo zrealizowanej inwestycji.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 28.03.2019
Aktualizacja: 28.03.2019