Nowa funkcja Payback Go

Udostępnij artykuł
Aplikacja Payback z nową funkcją Payback Go od listopada jest dostępna dla klientów dwóch największych partnerów programu: sieci stacji paliw bp oraz sklepów wielkopowierzchniowych Kaufland. Dzięki niej każdy uczestnik Programu, który znajdzie się w pobliżu danej stacji lub sklepu, będzie mógł od razu zapoznać z wszystkimi ofertami od danego partnera.

Payback Go to rozwiązanie oparte na geolokalizacji. Podobnie jak w przypadku innych tego typu usług użytkownik musi wyrazić zgodę na udostępnianie swojej lokalizacji. Dzięki temu, jeśli tylko znajdzie się w promieniu 200 m od stacji bp lub Kauflandu, otworzy aplikację i kliknie w logo partnera, uzyska dostęp do przygotowanych dla niego kuponów i treści związanych wyłącznie z wybraną marką.

– Zależy nam, aby zakupy na stacjach bp i w sklepach Kaufland przebiegały szybko i sprawnie, szczególnie teraz. Po aktywacji Payback Go wystarczy jedno kliknięcie, aby użytkownicy aplikacji zyskali dostęp do przygotowanych dla nich aktualnych promocji w miejscu, w którym właśnie się znajdują. Dzięki temu oszczędzą nie tylko czas, ale i pieniądze – w postaci punktów do wykorzystania przy okazji kolejnych zakupów. Payback Go to kolejne udogodnienie w darmowej aplikacji Payback. Użytkownicy mają w niej oczywiście dostęp do swojej karty, mogą także sprawdzić aktualny stan swoich punktów. Odwiedzając sklepy Partnerów, warto pamiętać również o funkcji tworzenia listy zakupów, ułatwiającej ich zaplanowanie. Coraz większą popularność zyskują także dostępne w aplikacji gry Payback – mówi Anna Koksa, Mobile Marketing Specialist z Payback Polska.

Na wprowadzeniu Payback Go obok uczestników programu skorzystają także partnerzy. Nowa funkcjonalność ma na celu przede wszystkim wzmacnianie pozytywnych doświadczeń z markami w aplikacji mobilnej oraz zwiększenie aktywności Payback-owiczów.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.11.2020
Aktualizacja: 12.11.2020