Nowa Moya w Czaplinku

Udostępnij artykuł
Pod urokliwą miejscowością Czaplinek, nieopodal Drawskiego Parku Krajobrazowego (woj. zachodniopomorskie), otwarto nową stację paliw Moya.

Obiekt skupia się na obsłudze ruchu lokalnego, jak i tranzytowego – stanowi dogodne miejsce odpoczynku dla podróżujących na wakacyjne wypady. Jest to kolejna stacja własna (jej właścicielem jest Anwim). Obiekt charakteryzuje się najwyższymi standardami – dysponuje szeroką ofertą paliw oraz produktów i usług pozapaliwowych.

Stacja zlokalizowana jest na południe od Czaplinka, przy drodze wojewódzkiej nr 163, relacji Wałcz-Kołobrzeg. Oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz ON Moya Power. Kierowcy mogą tu zadbać o swoje auta nie tylko za pomocą dobrej jakości paliwa. Na terenie obiektu znajduje się odkurzacz i kompresor, a nieopodal także bezdotykowa myjnia.

Stacja dobrze dostosowana jest także do obsługi samochodów ciężarowych – dysponuje wygodnym podjazdem, dystrybutorem z szybkim wlewem diesla, płynem AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora oraz parkingiem na trzy tiry.

Na stacji Moya w Czaplinku nie mogło zabraknąć konceptu gastronomicznego Caffe Moya, a w nim szerokiej oferty przekąsek (m.in. hot dogów, zapiekanek, ciastek, brownie, drożdżówek i wielu innych) oraz napojów, przede wszystkim kawy w wielu wariantach. Wygodne boxy zapewniają relaks i odpoczynek po podróży. W przystacyjnym sklepie można zrobić potrzebne na drogę zakupy, a także doposażyć domową lodówkę w najpotrzebniejsze artykuły spożywcze. Na stacji można skorzystać także z kolektury Lotto.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.10.2020
Aktualizacja: 22.10.2020