Nowa Moya w Maszewie Dużym

Udostępnij artykuł
Sieć Moya kontynuuje dynamiczny rozwój i otwiera kolejne stacje paliw. Punkt w Maszewie Dużym, nieopodal Płocka (województwo mazowieckie), jest kolejną stacją franczyzową, która funkcjonuje w niebiesko-czerwonych barwach Moya. Tradycyjny, obsługowy obiekt oferuje najwyższe standardy, w tym rozszerzone menu w Caffe Moya. Sieć stacji paliw Moya liczy obecnie 304 stacje.

Stacja Moya Maszewo Duże jest punktem koncentrującym się na obsłudze ruchu lokalnego oraz tranzytowego. Zlokalizowana jest przy drodze relacji Maszewo Duże-Stara Biała, w pobliżu wjazdu na obwodnicę Płocka. Stacja oferuje wszystkie rodzaje paliwa – benzynę bezołowiową 95, 98, olej napędowy w wersji standardowej oraz wzbogaconej: ON Moya Power, a także LPG. Płyn AdBlue, przydatny dla nowoczesnych samochodów z silnikiem wysokoprężnym, dostępny jest z dystrybutora. Ponadto, kierowcy mogą skorzystać kompresora, odkurzacza, a już w krótce także z myjni bezdotykowej.

Na stacji funkcjonuje koncept gastronomiczny Caffe Moya z rozszerzonym menu. Oprócz chrupiących hot-dogów, sycących zapiekanek, aromatycznej kawy i gorącej herbaty, oferuje m.in. zestawy amerykańskie (stripsy z kurczaka z frytkami), pizzę w kilku wariantach smakowych oraz kanapki. W doskonale wyposażonym sklepie klienci mogą zrobić zakupy na drogę oraz do domu.

Stacja jest świetnie dostosowana do obsługi samochodów ciężarowych. Wyposażona jest w dwa stanowiska z szybkim wlewem oleju napędowego, parking na 15 ciągników siodłowych, a także prysznic i strefę odpoczynku, dostępną w budynku i na zewnątrz stacji.

Stacja czynna jest całą dobę.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 12.01.2021
Aktualizacja: 12.01.2021