Nowa Moya w Świętokrzyskiem

Udostępnij artykuł
Niemal codziennie otwierany jest nowy obiekt pod granatowo-czerwonymi barwami. Stacją, która ostatnio pojawiła na mapie Polski jest Bukowa w woj. świętokrzyskim.

Obiekt jest przystosowany do obsługi samochodów osobowych, ciężarowych, a także klientów niezmotoryzowanych. Punkt zapewnia także możliwość skosztowania gorącej przekąski i relaks w atrakcyjnym otoczeniu przy aromatycznej kawie.

Stacja, z racji swojego położenia, koncentruje się głównie na obsłudze ruchu lokalnego. Kierowcy mogą zatankować tu benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetnioną wersję, czyli ON Moya Power, a także LPG. To jednak nie wszystko, ponieważ o samochody można zadbać za pomocą nowoczesnej, bezdotykowej myjni, odkurzacza oraz kompresora. Stacja otwarta jest także na kierowców samochodów ciężarowych, dla których przygotowano komfortowy podjazd, szybki wlew diesla oraz płyn AdBlue z dystrybutora.

Po zadbaniu o swoje samochody, kierowcy mogą pomyśleć wreszcie o sobie. W Caffe Moya na głodnych czekają pyszne przekąski, takie jak hot dogi, zapiekanki czy kanapki. Na deser również wybór jest szeroki. Można spożyć słodkie bułki, muffiny i inne smakowite ciastka. Gorące napoje – siedem rodzajów kaw i wiele smaków herbat – do wyboru. W sklepie można zrobić codzienne zakupy, ponieważ jest dobrze zaopatrzony nie tylko w artykuły motoryzacyjne. Co ważne, czynny jest, podobnie jak dystrybutory z paliwem, całą dobę, także w niedziele niehandlowe.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.