Nowa myjnia BKF w Opolu

Udostępnij artykuł

Nowa myjnia wyposaża nowa została na potrzeby sieci Auto-Spa w autorski system zarządzania i kontroli przez Internet. Jak poinformowała firma BKF Myjnie, urządzenie jest jednym najnowszych jakie opuściło hale produkcyjne firmy.

BKF Myjnie jest jednym z dwóch dostawców sprzętu dla firmy Auto-Spa, która jak dotąd skutecznie realizuje swój cel jakim jest budowa sieci myjni bezdotykowych na terenie całego kraju.

Auto-Spa to pierwszy w Polsce operator myjni bezdotykowych budujący obiekty pod własną marką i należący do jednego właściciela. Dzięki nieustającej ekspansji wynikającej z pozyskiwania nowych lokalizacji pod myjnie, Auto-Spa jest niekwestionowanym liderem w tworzeniu własnej grupy myjni.

Podpisane umowy z dużymi sieciami handlowymi (Tesco – 79 umów, kolejne czekają do podpisu) daje gwarancję na jak najlepsze rozlokowanie myjni Auto-Spa, co zapewnia klientom wygodę i łatwy dostęp do myjni. Auto-Spa prowadzi również rozmowy z koncernami paliwowymi upatrując w tej grupie szansę na powiększenie obszaru działalności.

Do końca czerwca pod marką Auto-Spa funkcjonować będzie 10 myjni bezdotykowych o łącznej liczbie stanowisk myjących – 55. Do końca 2010 roku firma ma w planach wybudowanie kolejnych 50 stanowisk mycia. Na rok 2011 planujemy budowę kolejnych 100 stanowisk.

W Polsce funkcjonuje ponad cztery tysiące myjni samochodowych, z czego nieco ponad tysiąc stanowią tzw. myjnie bezdotykowe. Również około tysiąca stanowią myjnie ręczne, natomiast myjni automatycznych działa w naszym kraju dwa tysiące.
 

Opublikowano: 22.06.2010
Aktualizacja: 22.06.2010