Nowa promocja na stacjach Lukoil

Udostępnij artykuł
Od 3 grudnia 2018 roku do 17 lutego 2019 roku na wszystkich stacjach sieci Lukoil trwa nowa promocja. Tym razem na klientów sieci czekają atrakcyjne rabaty na produkty marki Baldinini. Za każde 20 zł wydane na stacji Lukoil, klienci otrzymają specjalne naklejki. Zebranie 3,4,5,6 lub 7 naklejek, uprawnia do zakupu wybranego produktu z rabatem nawet do 60 proc.

Od 3 grudnia klienci dokonujący zakupów na stacjach sieci Lukoil mogą odebrać specjalne naklejki. Uprawniają one do rabatu na wybrany produkt marki Baldinini. Naklejkę otrzymuje się za zrobienie zakupów za minimum 20 zł lub wielokrotność (2 naklejki za wydane 40 zł, 3 naklejki za wydane 60 zł itd.) Klienci otrzymaną przy kasie nalepkę, powinni umieścić na karcie kolekcjonerskiej, która dostępna jest na każdej stacji. Po zebraniu 3,4,5,6 lub 7 naklejek można kupić wybrany produkt nawet z 60 proc. rabatem.

Co znajdziemy na stacji Lukoil? W ofercie promocyjnej dostępne są parasole, szaliki skórzane portfele, breloczki, plecaki, torebki.

Kolekcje Baldinini przyciągają uwagę, są doskonale rozpoznawalne i mają ogromną ilość wielbicieli na wiodących rynkach modowych świata.

Firma posiada ponad 100 flagowych sklepów na całym świecie w tym w światowych stolicach mody, a 250 wysoko wykwalifikowanych pracowników kreuje i wytwarza produkty pod marką Baldinini.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <