Nowa Avia z konceptem Carrefour

Avia uruchomiła w Polsce kolejną stację paliw, tym razem nowa stacja pojawiła się w miejscowości Głodowo koło Lipna. Nowy obiekt zaopatrzony jest w koncept sklepowy sieci Carrefour Express.

Sieć stacji pod marką Avia konsekwentnie rozwija w Polsce firma Unimot – notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych, niezależny importer paliw. Sieć Avia w Polsce liczy już 48 obiektów i właśnie zakończyła rebrending kolejnej stacji w miejscowości Głodowo w województwie kujawsko-pomorskim.

Stacja Avia w Głodowie oferuje osiem stanowisk tankowania, dostępne paliwa to Eu-95, Eu-98, ON, LPG oraz paliwo premium Avia Diesel Gold. Sklep prowadzony na stacji działa pod szyldem Carrefour Express i oferuje bogatą ofertę produktową nie tylko dla zmotoryzowanych klientów, ale również dla okolicznych mieszkańców. Na terenie placówki uruchomiony został kącik kawowy Esenso Cafe w którym serwowana jest pyszna kawa do której można także zamówić ciepłe przekąski typu hot dog.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Chcemy konsekwentnie budować świadomość marki Avia w Polsce, dlatego przywiązujemy dużą wagę do otwierania nowych stacji w naszym kraju, aktualnie mamy ich 48, ale długofalowy plan zakłada posiadanie około 200 obiektów pod koniec 2023 roku – mówi Robert Nowek, koordynator sieci Avia w Polsce i na Ukrainie.

Otwarcie stacji połączone jest z akcją promocyjno-reklamową, która trwa od 4 do 10 listopada br. W ramach akcji stacja przyznaje rabat 5 groszy na każdy litr dowolnego paliwa oraz dodatkowo proponuje klientom skorzystanie z promocji gastronomicznych na kawę i hot dogi.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.