Nowa stacja Circle K w Kępsku

Udostępnij artykuł

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja MOP (Miejsce Obsługi Pojazdów) Kępsko Zachodnie znajduje się w Kępsku przy drodze Ekspresowej S3 w województwie lubuskim. Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną.

CircleK Kepsko

Stacja w Kępsku

Dla klientów stacji w Kępsku są dostępne różne rodzaje paliw. Wśród nich: miles®95, milesPlus®98, miles® Diesel, milesPlus® Diesel, a także LPG oraz AdBlue prosto z dystrybutora. Na stacji dostępny jest przewijak dla dzieci oraz prysznic dla podróżujących. Klienci mogą dodatkowo skorzystać na miejscu z parkingu dla tirów, restauracji oraz zrobić zakupy w sklepie sieci Carrefour. Mogą również zadbać o swój pojazd za pomocą odkurzacza i kompresora.

Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon. Wprowadza on nowy, ciepły, a zarazem nowoczesny wystrój stacji. Klienci będą więc mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się kawy lub po prostu odpocząć w podróży.

O Circle K Polska

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. Prowadzi sieć ponad 380 stacji paliw na terenie całej Polski. Obejmuje swoim zasięgiem zarówno flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego, jak i stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience.

Źródło: Circle K Polska

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2022
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

LRDSP Raport okladka x

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.05.2022
Aktualizacja: 05.05.2022