Nowa stacja Circle K w Mokrzeszowie

Udostępnij artykuł

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Mokrzeszowie, w pobliżu drogi krajowej nr 35. Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon. Klienci tankujący na stacji mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

circle k mokrzeszow

Sieć Circle K to blisko 400 stacji paliw w całej Polsce. Teraz podróżni będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Mokrzeszowie 26B. Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®95, miles® Diesel, a także LPG i AdBlue. Stacja została wyposażona w szereg udogodnień, m.in. kompresor oraz odkurzacz, zaś dla użytkowników pojazdów ciężarowych przygotowano stanowiska tankowania Truck Diesel.

Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, wprowadzającym nowy wystrój, dzięki któremu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się kawy lub po prostu odpocząć w przytulnej przestrzeni. Nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer przygotowuje wybraną kawę szybciej, a jej smak podbije mleczna puszysta pianka.
W rozbudowanej części gastronomicznej dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. W ofercie można znaleźć m.in. Hot Doga Bekon & Cheddar, który jest połączeniem opiekanej na płaskim grillu kiełbaski z bekonem i wyczuwalnym serem cheddar, a także Vegan Doga z roślinną „kiełbaską”, który powstał z myślą o miłośnikach roślinnych produktów.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst


Mając na uwadze styl podróżowania klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym w najnowszym obiekcie w Mokrzeszowie, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji, oprócz płatności mobilnych konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Circle K podejmuje szereg działań, aby osiągnąć założone cele zrównoważonego rozwoju i tym samym sprawić, aby stacje paliw były jeszcze bardziej przyjazne środowisku. Stacja Circle K w Mokrzeszowie została wyposażona z troską o środowisko naturalne. Zastosowano oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie, zaś na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Oprócz tego kawy dostępne na stacjach Circle K posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że powstały w sposób przyjazny dla środowiska. Bez niszczenia lasów, zanieczyszczania wód i gleb czy niekorzystnego wpływu na zwierzęta. Nie bez znaczenia jest także jakość paliw Circle K. Zastosowanie najnowocześniejszych dodatków czyszczących w paliwach miles® wpływa na efektywność procesu spalania oraz finalną konsumpcję paliwa. Optymalne spalanie to nie tylko niższe koszty, ale również mniejsza emisja spalin, w tym gazów cieplarnianych emitowanych do atmosfery. Stacja redukuje też zużycie plastiku, oferując przygotowywane na miejscu hot dogi w opakowaniach przyjaznych środowisku, które nie zawierają plastiku i w 100% nadają się do recyklingu. To niejedyny sposób, aby wspólnie z Circle K zadbać o środowisko. Klienci, którzy pojawią się na stacji z własnym kubkiem, będą mogli zakupić dowolną kawę lub inny ciepły napój o złotówkę taniej.

źródło: Circle K

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 07.06.2023
Aktualizacja: 07.06.2023