Nowa stacja Circle K w Moskorzewie

Udostępnij artykuł

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się we wsi Lubachowy 68, w gminie Moskorzewie, w województwie Świętkorzyskim. Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon. Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce.

Circle K

Teraz podróżni będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Moskorzewie. Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw. Wśród nich: miles®95, milesPlus® 98, miles® Diesel, milesPlus® Diesel, a także LPG oraz AdBlue prosto z dystrybutora. Dla samochodów ciężarowych przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa, a na stacji znajduje się również parking przeznaczony dla tirów.

Stacja w Moskorzewie to także dobry punkt postoju dla podróżujących. Będą tu mogli odświeżyć się, korzystając z prysznica. Również zjedzą posiłek w znajdującej się na stacji restauracji czy odpoczną w hotelu. Do dyspozycji osób podróżujących z małymi dziećmi jest przewijak dla niemowląt. Na stacji klienci mogą dodatkowo skorzystać z kompresora.

Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon. Wprowadza on nowy, ciepły, a zarazem nowoczesny wystrój stacji. Dzięki temu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się kawy lub po prostu odpocząć w podróży.

O Circle K Polska

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. Prowadzi sieć blisko 380 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2022
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

LRDSP Raport okladka x

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 28.03.2022
Aktualizacja: 28.03.2022