Nowa stacja Circle K w Natolinie

Udostępnij artykuł

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Natolinie, ok. 2 km od węzła Grodzisk Mazowiecki przy autostradzie A2. Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon. Klienci tankujący na stacji mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

stacja circlek natolin

Sieć Circle K to blisko 400 stacji paliw w całej Polsce. Teraz podróżni będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Natolinie. Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®95, miles® Diesel, a także LPG i AdBlue. Dla użytkowników pojazdów ciężarowych przygotowano stanowiska tankowania Truck Diesel.

Co oprócz paliwa na stacji?

Stacja posiada szereg udogodnień, m.in. kompresor, odkurzacz oraz myjnię bezdotykową. Jest ona czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon.
W rozbudowanej części gastronomicznej dostępna jest oferta nowych przekąsek idealnych na wakacje, w tym kanapka słoneczna serwowana również na ciepło, Ice Latte z syropem Spicy Mango czy autorski sos Dijonnaise. W ofercie można znaleźć również m.in. Hot Doga Bekon & Cheddar oraz Vegan Doga z roślinną „kiełbaską”, który powstał z myślą o miłośnikach roślinnych produktów.

Płatność w aplikacji

Mając na uwadze styl podróżowania klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym w najnowszym obiekcie w Natolinie, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

W trosce o ekologię

Circle K podejmuje szereg działań, aby osiągnąć założone cele zrównoważonego rozwoju i tym samym sprawić, aby stacje paliw były jeszcze bardziej przyjazne środowisku. Stacja Circle K w Natolinie została wyposażona z troską o środowisko naturalne. Zastosowano oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie, zaś na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Oprócz tego kawy dostępne na stacjach Circle K posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że powstały w sposób przyjazny dla środowiska. Bez niszczenia lasów, zanieczyszczania wód i gleb czy niekorzystnego wpływu na zwierzęta. Nie bez znaczenia jest także jakość paliw Circle K. Zastosowanie najnowocześniejszych dodatków czyszczących w paliwach miles® wpływa na efektywność procesu spalania oraz finalną konsumpcję paliwa. Optymalne spalanie to nie tylko niższe koszty, ale również mniejsza emisja spalin, w tym gazów cieplarnianych emitowanych do atmosfery. Stacja redukuje też zużycie plastiku, oferując przygotowywane na miejscu hot dogi w opakowaniach przyjaznych środowisku, które nie zawierają plastiku i w 100% nadają się do recyklingu. To niejedyny sposób, aby wspólnie z Circle K zadbać o środowisko. Klienci, którzy zechcą wspólnie z nami zadbać o środowisko i pojawią się na stacji z własnym kubkiem, będą mogli zakupić dowolną kawę lub inny ciepły napój o złotówkę taniej.

źródło: Circle K

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 29.06.2023
Aktualizacja: 29.06.2023