Nowa stacja franczyzowa Amic Energy otwarta

Udostępnij artykuł

20 marca odbyło się oficjalne otwarcie 118 stacji paliw AMIC Energy. Stacja w miejscowości Breń w województwie małopolskim to najdalej wysunięta na południowy wschód Polski stacja Amic Energy, oddalona o 4 km od węzła A4 Tarnów.

amic energy stacja bren

Prezes Amic Polska Krzysztof Strzelecki oraz właściciel stacji oficjalnie zainaugurowali działalność drugiej stacji franczyzowej w sieci Amic Energy. Z okazji otwarcia stacja przygotowała dla pierwszych 100 klientów hot dogi za 1 zł oraz wiele atrakcji, m.in. koło fortuny z nagrodami, tort, specjalne rabaty na paliwo i produkty ze sklepu.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Liderzy-Rynku-Dostawcy-dla-Stacji-_aliw-2024-okladka-Petrolnet

Co w ofercie stacji?

Na stacji w Brniu dostępne są: benzyna 95, ON oraz LPG. Co tydzień, w każdą środę, uczestnicy programu lojalnościowego Amic Club będą mogli skorzystać z flagowej promocji Amic Energy czyli „Taniego Środotankowania”, w którym klienci otrzymują rabaty na wszystkie rodzaje paliwa, nawet do –20 groszy na litrze. Stacja akceptuje płatność kartami flotowymi Amic Fleet Card, Amic Business Card oraz Moya, a także E100, UTA, DKV, Eurowag, Viada, Funn.

źródło: Amic Energy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 21.03.2024
Aktualizacja: 21.03.2024