Nowa stacja Moya express nieopodal S11

Udostępnij artykuł

Firma Anwim, realizując plan dynamicznego rozwoju sieci stacji paliw Moya, otwiera kolejne własne punkty. Przy węźle łączącym DK20 i ekspresową S11, na trasie Piła-Koszalin, działa już samoobsługowa stacja Moya express. Jej oferta skierowana jest zarówno do klientów detalicznych, jak i flot, w tym TIR.

stacja moya szczecinek

Moya jest dynamicznie rozwijającą się siecią stacji paliw w Polsce – w niebiesko-czerwonych barwach działa już niemal 440 punktów w całym kraju. Właściciel marki, spółka Anwim, jako jedyna na polskim rynku rozwija równolegle trzy koncepty stacji: obsługowe ze sklepem typu convenience i konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe Moya, dostosowane do obsługi klientów flotowych stacje automatyczne oraz samoobsługowe stacje Moya express, których oferta skierowana jest do klientów detalicznych i biznesowych. Ten koncept wyróżnia się m.in. dogodnymi lokalizacjami i atrakcyjnymi rabatami na paliwo. Tankowanie samoobsługowe to też oszczędność czasu wynikająca z braku kolejek, a także z łatwości obsługi tankomatów znajdujących się przy samym dystrybutorze.

Nowo wybudowany samoobsługowy obiekt Moya pojawił się na mapie województwa zachodniopomorskiego, w miejscowości Szczecinek. Położenie w bliskości drogi ekspresowej S11 na trasie Piła-Koszalin umożliwia obsługę zarówno ruchu tranzytowego, jak i lokalnego. Do stacji można dojechać z obu kierunków ruchu, co z jest dużym udogodnieniem dla kierowców.
Stacja oferuje benzynę 95, ON, a także paliwo uszlachetnione ON Moya Power. Obiekt jest przystosowany do obsługi flot, w tym pojazdów ciężarowych. Ofertuje podjazd dla TIR, szybki wlew diesla oraz dystrybutor z płynem AdBlue.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka


Nowa stacja Moya express czynna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 31.10.2023
Aktualizacja: 31.10.2023